Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Türk Markaları Ortadoğu'ya Çıkarma Yapıyor

The Global Franchise Market Fuarı, 14-15 Kasım tarihleri arasında, Dubai Fuar ve Kongre Merkezi'nde Türk markaları ile Ortadoğu’lu yatırımcıları buluşturuyor.

14-15 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek fuar kapsamında, kendi alanında başarılı işlere imza atan Oses Çiğköfte, Dry Clean Express, Bursa Kebap Evi, Biev, Tatlıses Çiğköfte ve Mapro World gibi önemli markalar da fuarda yer alıyor. Ufrad Franchising Derneği, Üye markalarından ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet Ortadoğu Pazarını incelemek üzere fuarda önemli çalışmalarda bulunacak.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şirketlerinden INDEX Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından organize edilen ve Türkiye’deki tek yetkilisi Medyafors Fuarcılık A.Ş olan The Global Franchise Market Fuar; Dubai Turizm Ajansı, Dubai Ticaret Odası ve Ortadoğu’nun en büyük franchise danışmanlık firması Francorp tarafından destekleniyor. Fuarda katılımcılar, Franchise Danışmanlık Firmaları, Ticaret Odaları, Katar Kalkınma Bankası yetkilileri ve diğer devlet kuruluşları ile de görüşme olanağına sahip olacaklar. Fuarda, ziyaretçilerin büyük bir bölümü Ticaret odaları üyelerinden ve Francorp’un kayıtlı yatırımcılarından oluşuyor. Sadece Dubai’de değil tüm Ortadoğu’da ziyaretçi çalışması yapılan fuar, Dubai’nin en önemli fuar merkezi Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuar ayrıca, bu yıl 9.’su düzenlenecek olan "Licensing Dubai Fuarı" ile eş zamanlı organize edilecek.

Eğitim ve network çalışmalarına da önem verilen fuarda sektöre yön verecek konferanslar, Markalar ve Girişimciler için 2 gün boyunca organize edilecek. Franchising alanında farkındalık yaratacak konferanslar; ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları, önemli markaların üst düzey yöneticileri ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecek.

The Global Franchise Market Fuarı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.globalfranchisemarket.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız