Perakende Sektörünün Liderleri ‘Yeni Dünya’yı Anlatıyor!

Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenecek Perakende Günleri, ilgi çekici konu ve konuşmacılarıyla Türkiye'den ve dünyadan konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde..

Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenecek Perakende Günleri, ilgi çekici konu ve konuşmacılarıyla Türkiye'den ve dünyadan konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. 23 – 24 Kasım 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Perakende Günleri, kendi alanlarında lider olan fuar katılımcıları ve sektörün üst düzey yöneticileri için buluşma noktası olacak.

Türkiye ve dünyadan uzman konuşmacıların sektördeki yeni uygulamaları ve güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme taşıyacakları Perakende Günleri’16; Multi Turkey, Turkcell ve hepsiburada.com ana sponsorluğunda düzenlenecek. 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, 18 farklı oturumda 20 ayrı konuşmacıyı ağırlayacak.

Moderatörlüğünü Büşra Orakçıoğlu ve Hüsna Orakçıoğlu’nun yapacağı Perakende Günleri’nin bu yılki konuşmacıları arasında; tüm dünyada büyük ses getiren ‘Why Nations Fail – Ulusların Düşüşü’ kitabının yazarı dünyaca ünlü ekonomist Daron Acemoğlu, 2016’nın İş Kitabı Ödülünü kazanan Steven Van Belleghem, ‘The Idea Book’ ile tüm zamanların en iyi 100 iş dünyası kitabının yazarı Fredrik Haren ve Dünya Teknoloji Ödülü sahibi tasarımcı Daan Roosegaarde gibi önemli isimler yer alıyor.

Perakende Günleri’16’nın bu yılki konferansının ilk gün konuşmacıları arasında; Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Ekonomi Profesörü Daron Acemoğlu, Nexxworks Kurucusu Steven Van Belleghem, Multi Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kaya, Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Doğan Online Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kurşun, Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, Big Chefs Kurucusu Gamze Cizreli, Etude Co. Tahran Kurucu Ortağı Gökhan Bozkurt, Next Academy Kurucusu Levent Erden yer alıyor.

Perakende Günleri’16’nın ikinci gün oturumlarında ise; Studio Roosegaarde Kurucusu-Kreatif Direktörü Daan Roosegaarde, “The Idea Book” Kitabının Yazarı Fredrik Haren, Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, Multi Turkey Danışmanı Hulusi Belgü, Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Koton Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Koton Kreatif Direktörü Isham Sardouk, Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Cemal Can Dinçer, Shell & Turcas CEO'su Felix Faber ile Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı yer alıyor.

Perakende Günleri ikinci günün sonunda sektörün en prestijli ödüllerinin verildiği Perakende Güneşi Ödülleri Töreni'yle son bulacak.

Perakende Günleri’16 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.perakendegunleri.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi perakende sektöründe faaliyet gösteren okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor