Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Borsa İstanbul Özel Pazar’ın 12.Yatırımı "İyi Sahne" Oldu!

Teknolojik girişimleri yatırımcılarla buluşturma misyonu ile hareket eden Borsa İstanbul Özel Pazar, hızlı girdiği 2016 yılına yeni bir yatırım ile devam ediyor.

Borsa İstanbul Özel Pazar üzerinden 2016 yılı içerisinde gerçekleşen yatırım sayısı 9’a yükselerek, bugüne kadar gerçekleşen toplam yatırım sayısı 12’yi, toplam yatırım tutarı ise 30 milyon TL’yi aştı.

Halka açılmadan pay alım-satımı amacıyla şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform olan Borsa İstanbul Özel Pazar’da yeni bir yatırım daha gerçekleşti.

Borsa İstanbul Özel Pazar üzerinden 2016 yılı içerisinde gerçekleşen toplam yatırım sayısı 9’a yükselerek, 365 üyeye ulaşan Özel Pazar aracılığıyla Pazarın kuruluşundan itibaren geçen 1,5 yıllık sürede yapılan toplam yatırım sayısı 12’yi, toplam yatırım tutarı ise toplam 30 milyon TL’yi aştı.

Borsa İstanbul’un ev sahipliğinde 11 Ekim 2016 tarihinde melek yatırımcılar ve yatırım alan şirket iyisahne.com Kurucu Ortakları arasında imza töreni gerçekleştirildi.

iyisahne.com CEO’su Sinan Zabunoğlu bütün ekip adına sürece katkı sunan tüm melek yatırımcılar nezdinde, İstanbul Startup Angels’a, Borsa İstanbul’a ve ikinci tur yatırım sürecine daha evvel dahil olmuş olan GBA ve EGİAD’a teşekkürlerini iletti.

Borsa İstanbul Özel Pazar'dan yatırım alan girişim hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.iyisahne.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.058 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Ulusal, Yatırım, İş Dünyası
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız