BBA Yatırımcıları GİV Akademi Girişimcilerine Sertifikalarını Verdi!

Bahariye Melek Yatırım Ağı (BBA) ve GİV Akademi, düzenlediği tören ile girişimcilik eğitimini tamamlayarak KOSGEB Sertifikası almaya hak kazanan girişimcilere sertifikalarını verdi. Detaylar haberimizde..

Bahariye Melek Yatırım Ağı (BBA) ve GİV Akademi, düzenlediği tören ile girişimcilik eğitimini tamamlayarak KOSGEB Sertifikası almaya hak kazanan girişimcilere sertifikalarını verdi.

Girişimci İşadamları Vakfı bünyesinde girişimcilere yönelik eğitim faaliyetlerini başarıyla sürdüren GİV Akademi, "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri"ne tüm hızıyla devam ediyor. 2016 yılı içinde şimdiye kadar 200'e yakın girişimciye KOSGEB Girişimcilik Sertifikası veren GİV Akademi bu yılın Temmuz ayı girişimci kursiyelerlerine sertifikalarını BBA Melek Yatırımcılarıyla birlikte verdi.

Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı Mehmet KOÇ, GİV İcra Kurulu Üyeleri ve ülkemizde kurulan 7. Melek Yatırım Ağı olan Bahariye Melek Yatırım Ağı Yatırımcılarının katıldığı serfitika töreninde tüm katılımcıları temsilen 20 girişimciye sertifikası verildi.

Sertifika Töreni öncesinde açılış konuşmasını yapan GİV Akademi Koordinatörü Özkan Kırımlı; GİV Akademi çalışmalarını anlatıp giirşimcilik eğitimlerini değerlendirdi ve sözü GİV Başkanına aktardı. GİV Başkanı ve BBA Melek Yatırımcısı Sn Mehmet Koç yaptığı konuşmada girişimciliğin önemine değinerek yeni girişimcilere maddi ve manevi anlamda destek olmanın bu ülkeye yapılacak en büyük hizmetlerden birisi olduğunu ve aynı zamanda bir ibadet olduğunu belirtti. GİV Başkanı Mehmet KOÇ'un konuşması ardından sırasıyla GİV Başkan Yardımcısı ve BBA Melek Yatırımcısı Tahir Aktüre, GİV Başkan Yardımcısı ve BBA Melek Yatırımcısı Mehmet Horasan, GİV Mütevelli Heyeti Üyesi Osman Dur, GİV İcra Kurulu Üyesi Rıza Özer ve GİV Genel Sekreter Yardımcısı İsrafil Çetin konuşmalarını yaptılar.

Yapılan değerli konuşmaların ardından soru-cevap bölümünde GİV Akademi'de girişimcilik eğitimi alan girişimci adayları sorularını yöneltip ve aldıkları eğitimlerden memnuniyetlerini dile getirdiler. Soru-cevap bölümünden sonra girişimclere sertifikaları takdim edildi ve toplum fotoğraf çekimiyle Sertifika Töreni tamamlandı.

UnutmayınGİV Akademi "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri"ne tüm hızıyla devam ediyor. Sizde eğitimlere katılarak Girişimcilik Sertifikalarınızı alabilirsiniz.

Girişimci İşadamları Vakfı ve Bahariye Melek Yatırım Ağı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.giv.org.tr ve www.bahariyebusinessangels.com web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi girişimci adayı tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor