Bir Konu Bir Konuk Etkinliklerinin 17 Ağustos Konusu: ''Değişim Yönetimi''

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un Ağustos ayı ikinci konuğu Philips Sağlık Sistemleri Ortadoğu & Türkiye, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Özlem Düzen Fidancı olacak. Detaylar haberimizde..

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un Ağustos ayı ikinci konuğu Philips Sağlık Sistemleri Ortadoğu & Türkiye, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Özlem Düzen Fidancı olacak. 

Özlem Düzen Fidancı, 17 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte ''Değişim Yönetimi'' konusu ile katılımcıların karşısında olacak.

''Bir Konu Bir Konuk'', "Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun" sloganıyla Ağustos ayında ikinci etkinliğini yapacak. Philips Türkiye Türketici Ürünleri Genel Müdürlüğü, Singapur’da Çin’den Brezilya’ya kadar gelişen pazarların geniş bir yelpazesini kapsayan Philips Gelişen Pazarlar, Pazarlama ve Strateji Başkanlığı, Philips Tüketici Ürünleri, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika (META) Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürlüğü gibi görevleri de üstlenen Bir Konu Bir Konuk Ağustos ayı ikinci söyleşisi Philips Sağlık Sistemleri Ortadoğu & Türkiye, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Özlem Düzen Fidancı ile 18:30-20:00 saatleri arasında Philips Türkiye Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek.

Bir Konu Bir Konuk; meraklı öğrencileri, ilgi duydukları konularda, her hafta profesyonellerle bir araya getiren sosyal bir proje niteliği taşıyor. 

Projesi Olan Bir Girişimciye Sunum Yapma Hakkı Verilecek

Ayrıca etkinlikte gelen başvurular arasından eleme yapılacak ve bir kişiye sunum hakkı verilecek. Katılımcılar arasından girişimci olan ve projesini Sn. Özlem Düzen Fidancı'ya sunmak isteyen kişiler kayıt formunu doldurduktan sonra birkonukonuk@gmail.com adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atabilirler.

Unutmayın, "Bir Konu Bir Konuk" etkinliği 9 Ağustos 2016 Salı günü 18:30-20:30 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü'nde gerçekleşecek.

(*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun kontenjanı ise 5 kişi olup kişi başı 30tl'dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletisim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor