Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
TİM Darbe Girişiminden Etkilen İhracatçıların Sorunlarına Destek Oluyor!

TİM ve ihracatçı birlikleri, 15 Temmuz'da Türkiye Cumhuriyeti'ne yönelik gerçekleşen terörist darbe girişiminin ihracatçı firmalara doğrudan ya da dolaylı yoldan verdiği hasarı onarmak ve ihracatçılarımızın ekonomik faaliyetlerine daha da hız vermek için İhracatçı Sorun Ve Destek Masası'nı faaliyete geçirdi.

TİM ayrıca İhracatçılarımız için yurt dışındaki müşterilerine göndermek üzere; Türkiye'de 14 Temmuz günü var olan ekonomik ortamına aynen devam ettiğini, Türkiye'de üretilen mal tedariği hizmeti ve kalitesinde en ufak bir aksama olmadığını, geleceğe daha da umutla baktığımızı ifade eden iki adet örnek ingilizce mektup da hazırladı.

Firmaların müşterilelerine gönderebilecekleri örnek mektupları aşağıdaki linklerden indirebilir ve tüm dünyadaki müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Hain saldırıdan kaynaklanan sorunları çözmek üzere TİM ve ihracatçı birlikleri tarafından faaliyete geçirilen İhracatçı Sorun Ve Destek Masası'na 7 gün 24 saat destek@tim.org.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

TİM ve İhracatçı Sorun Ve Destek Masası hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.tim.org.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi ihracatçılarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.836 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: İhracat / İthalat, KAMU, Ulusal, Yeni Girişim, İş Dünyası
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız