İnternet Mağazacılığına Yeni Bir Boyut Getiren Girişim: Niyeo

Ürünlerini internet üzerinden pazarlamak isteyen girişimcilerin teknik detaylarla uğraşmasına gerek kalmadan, satışlarını arttırarak işlerini büyütmeye odaklanmasını sağlayan yeni nesil bir internet mağazacılığı, “Niyeo” ile mümkün hale geliyor. Detaylar haberimizde..

Ürünlerini internet üzerinden pazarlamak isteyen girişimcilerin teknik detaylarla uğraşmasına gerek kalmadan, satışlarını arttırarak işlerini büyütmeye odaklanmasını sağlayan yeni nesil bir internet mağazacılığı, “Niyeo” ile mümkün hale geliyor.

Niyeo, kendi ürettiği el emeğini geniş kitlelere ulaştırmak isteyenler, hali hazırda fiziksel bir mağazası bulunan ama online satışa bir türlü nereden başlayacağını bilemeyenler ve kendi online mağazasını açmaya karar vermiş ama internet mağazacılığının teknik altyapısını kullanamayacağını düşünenler için yepyeni bir platform olarak piyasaya çıkıyor.

Dünyanın en güvenilir bulut altyapısı üzerine kurulmuş, kolay kullanımı ve güçlü özellikleriyle kendini sürekli yenileyip geliştiren “Niyeo” internet mağazacılığı çözümü, Sono Yazılım tarafından duyuruldu.

El sanatları ile ilgilenenler, bayi ağını daha etkili kullanmak isteyen üretici ve dağıtıcılar, ticaretlerini internete taşımak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler, yeni pazarlara açılmak isteyen genç girişimciler, Niyeo internet mağazacılığı çözümü ile artık hedef kitlelerine online mağazaları aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilecek.

Herhangi bir teknik detayla uğraşmaya gerek kalmadan çok kısa sürede kurulabilen Niyeo internet mağazacılığı çözümü, farklı arka plan temaları, kullanıcının ihtiyacına göre planlara ilave edilebilecek toplu e-posta, toplu kısa mesaj ve bayi yönetim modülü gibi ek özellikler sunuyor.

Niyeo, E-ticarette Teknik Yükü Hafifletiyor, Geriye Sadece Satışa Odaklanmak Kalıyor

Niyeo sunduğu benzersiz özelliklerle kullanıcıların teknik detaylarla vakit kaybetmeden iş hedeflerine odaklanmasına imkân veriyor. Niyeo, tüm paket içeriklerinde en gelişmiş teknik özellikleri sunuyor, böylece daha az ürünle e-ticarete başlamak isteyenler de üst paketlerde yer alan aynı teknik özelliklerden faydalanabiliyor.

  • Sınırsız bant genişliği: Mağaza ziyaretçi sayısı (trafik) büyük olduğunda maliyetler arttığı için genelde bir bant genişliği limiti kullanılıyor. Niyeo, kullanıcılarına işlerini büyütme imkânı verecek sınırsız bant genişliği sunuyor. Kullanıcılar paketi ilk kez satın aldıktan sonra mağaza ziyaretçileri sayısı artsa bile ekstra bir ücret ödemeyeceklerini biliyor, böylece doğrudan maliyet kontrolü yapabiliyor.
  • Tema editörü: Kullanıcılar Niyeo üzerinde yer alan tema editörü sayesinde diledikleri temayı seçip fontlarını ve renklerini istedikleri gibi kişiselleştirebiliyor. Online mağazada temalar arasında geçiş yapıldığında bu değişiklik anında siteye yansıyor. Bu sayede site istenildiği zaman otomatik olarak özelleştirilmiş oluyor.
  • Ek Ürün Çeşitliliği: Bir üst pakete geçmek zorunda kalmadan, kullanıcıların satışa sundukları ürün sayısını arttırmalarını sağlıyor, maliyetleri azaltıyor.
  • E-posta Pazarlama: Toplu mailing yapabilmek için özel olarak yapılandırılmış sunucular üzerinde çalışan sistem sayesinde spam’a düşmeden on binlerce mail atma imkânı tanıyor.
  • Kısa Mesaj Pazarlama: Kullanıcıların ellerindeki telefon numaralarına SMS atarak tanıtım ve bilgilendirme yapabilmelerini sağlıyor.
  • Bayi Yönetim Modülü: B2B diye bilinen, kullanıcılarının bayilerine özel fiyat tanımlayarak sipariş ve ödeme almalarını sağlayan B2B paketini ayrı bir modül olarak satın alabilmek mümkün.

Günümüzün en popüler ve güvenilir teknolojilerinden olan bulut teknolojisi sayesinde fiziksel bir kurulum gerekmeden (CD, DVD, USB, vb.) internetin olduğu her yerde ve her cihazda Niyeo ile online mağaza kurup yönetebilmek son derece kolay.

Yoğun ve küresel bir rekabetin yaşandığı internet ortamında başarılı olabilmek için yalnızca bir çevrimiçi mağaza olması her zaman yeterli olmuyor. Güvenilir bir teknolojinin müşteri odaklı bir yaklaşım ve doğru bilgiyle bir araya gelerek güçlü ve etkili araçları kullanıma sunması gerekiyor.

Niyeo gerek kendi geliştirdiği (E-posta pazarlama aracı, tema kütüphanesi, vb.), gerekse kendi konularında uzman olan diğer teknoloji üreticileriyle girdiği işbirlikleriyle oluşturduğu Mağaza Uygulama ve Pazarlama Araçlarıyla kullanıcılarına güç, esneklik ve kolaylık sunuyor.

Niyeo'nun online mağaza açılmak istenen girişime ve bütçesine göre farklı paketleri de bulunuyor. Bunlardan bazıları; Omini, Omidi, Omaxi, Omega.

“Niyeo” internet mağazacılığı çözümü ve paket fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.niyeo.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi kendi online mağazasını açmak isteyen tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor