Yeni Fikirler Yeni İşler Hızlandırma Programı 2016 Başvuru Dönemi Başladı!

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından organize edilen, Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 dönemi başvuruları başladı. 12. yılını kutlayan Yeni Fikirler Yeni İşler T-IDEA ve T-START programlarına başvuracak girişimcilerini bekliyor. Detaylar haberimizde..

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından organize edilen, Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 dönemi başvuruları başladı. 12. yılını kutlayan Yeni Fikirler Yeni İşler T-IDEA ve T-START programlarına başvuracak girişimcilerini bekliyor. Son başvuru tarihi 1 Mayıs 2016!

Yenilikçi bir fikre sahip, yeni kurulmuş teknoloji tabanlı bir şirketi olan veya ürününle yurt dışı pazarlarına açılmak isteyen tüm girişimciler Yeni Fikirler Yeni İşler desteklerinden faydalanabilirler.

Girişimin ister henüz iş fikri doğrulama aşamasında olsun, isterse  ticarileşme sancıları çeken bir şirket veyahut pazarında belli bir yer edinmiş ve artık uluslararası pazarlara açılmaya çalışan bir teknoloji KOBİ’si olsun tüm girişimcilik sürecin boyunca seni desteklecek olan YFYİ Hızlandırma Programı, her aşamaya özel hazırlanmış alt programlarıyla heyecanla seni bekliyor.

Peki, Hangi Program Sana Göre?

T-IDEA: Yenilikçi bir fikre sahip, henüz şirketleşmemiş lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisiysen ya da mezuniyetinin üzerinden en fazla 5 yıl geçmişse T-IDEA sana göre. İş fikrine ayrıca 150.000 TL’lik TÜBİTAK sermaye desteği de almak istiyorsan ve TÜBİTAK BİGG desteği başvuru koşullarını taşıyorsan T-IDEA başvuru formunu doldururken T-BİGG’e de aynı anda başvurmak istediğini belirtmeyi unutma!

T-START : 4 yaşından küçük, 6’dan az çalışana sahip ve 100.000 TL’den fazla yatırım almamış genç bir teknoloji şirketin varsa bilişim, sağlık, enerji ve tüketici elektroniği alanlarındaki projenin ticarileşmesini hızlandırmak için T-START’a başvurabilirsin.

Unutmayın, YFYİ Hızlandırma Programı'nın son başvuru tarihi 1 Mayıs 2016!

YFYİ Hızlandırma Programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.yfyi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor