Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Yeni Fikirler Yeni İşler Hızlandırma Programı 2016 Başvuru Dönemi Başladı!

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından organize edilen, Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 dönemi başvuruları başladı. 12. yılını kutlayan Yeni Fikirler Yeni İşler T-IDEA ve T-START programlarına başvuracak girişimcilerini bekliyor. Son başvuru tarihi 1 Mayıs 2016!

Yenilikçi bir fikre sahip, yeni kurulmuş teknoloji tabanlı bir şirketi olan veya ürününle yurt dışı pazarlarına açılmak isteyen tüm girişimciler Yeni Fikirler Yeni İşler desteklerinden faydalanabilirler.

Girişimin ister henüz iş fikri doğrulama aşamasında olsun, isterse  ticarileşme sancıları çeken bir şirket veyahut pazarında belli bir yer edinmiş ve artık uluslararası pazarlara açılmaya çalışan bir teknoloji KOBİ’si olsun tüm girişimcilik sürecin boyunca seni desteklecek olan YFYİ Hızlandırma Programı, her aşamaya özel hazırlanmış alt programlarıyla heyecanla seni bekliyor.

Peki, Hangi Program Sana Göre?

T-IDEA: Yenilikçi bir fikre sahip, henüz şirketleşmemiş lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisiysen ya da mezuniyetinin üzerinden en fazla 5 yıl geçmişse T-IDEA sana göre. İş fikrine ayrıca 150.000 TL’lik TÜBİTAK sermaye desteği de almak istiyorsan ve TÜBİTAK BİGG desteği başvuru koşullarını taşıyorsan T-IDEA başvuru formunu doldururken T-BİGG’e de aynı anda başvurmak istediğini belirtmeyi unutma!

T-START : 4 yaşından küçük, 6’dan az çalışana sahip ve 100.000 TL’den fazla yatırım almamış genç bir teknoloji şirketin varsa bilişim, sağlık, enerji ve tüketici elektroniği alanlarındaki projenin ticarileşmesini hızlandırmak için T-START’a başvurabilirsin.

Unutmayın, YFYİ Hızlandırma Programı'nın son başvuru tarihi 1 Mayıs 2016!

YFYİ Hızlandırma Programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.yfyi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.668 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Eğitim / Üniversite, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız