Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
GİV Girişimci Buluşmaları'nın Mart Konuğu: Dr. Cemil Ertem!

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Bu ay ki Girişimci Buluşmaları'nın konuğu Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanı sayın Dr. Cemil Ertem olacak.

En son 2016 Ocak ayında Altınay Robot Teknolojileri YK Başkanı sayın Hakan Altınay'ın konuk olduğu GİV Girişimci Buluşmaları bu ay 24 Mart 2016 Perşembe günü 19.00'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde gerçekleşecek.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanı sayın Dr. Cemil Ertem, "Türkiye Ekonomisi ve Başkanlık Sistemi" konulu sunumuyla katılımcıların karşısında olacak.

Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımızın 0212 418 60 18/28/38 nolu telefonlardan Emre Dursun Beye ya da 0535 053 59 11'den Bahri Çetin Beye ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Dr. Cemil Ertem Kimidir? (Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanı)

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanlığı görevini yürüten Cemil ERTEM, iktisat ve siyaset konusunda uzun yıllardır çeşitli dergi ve gazetelerde yazmıştır. İstanbul Üniversitesinde doktora yapmıştır. İstanbul Üniversitesinde ve başdanışmanlığa atanmadan önce THK üniversitesinde öğretim üyeliği yapmıştır.

Bilgi ekonomisi, ekonomi-politik, alternatif büyüme ve para teorileri alanında çalışan Ertem, 2011 yılında MÜSİAD en iyi ekonomi yazarı ödülünü almıştır.

Etkileşim Yayınları’ndan Bitişler ve Başlangıçlar, Yeni Dünya Düzeni-WikiLeaks (Özgür Uçkan’la), Dünyayı Sarsan 60 Gün ve Yatağını Bulan Nehir (Erdoğan dönemi ekonomi politiği) olmak üzere 4 kitabı bulunmaktadır. Milliyet Gazetesi’nde yazılarına devam etmektedir.

Daha önceki Girişimci Buluşmaları'nı buradan inceleyebilir, Girişimci İşAdamları Vakfı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ilgili haberimizi okuyabilir ya da www.giv.org.tr'yi inceleyebilirsiniz.

Unutmayın, etkinlik 24 Mart 2016 Perşmbe günü saat 19:00'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde. Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımız 0212 418 60 18'den Emre Dursun Beye ya da 0535 053 59 11'den Bahri Çetin Beye ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Etkinlik haberimizi GİV Girişimci Buluşmaları'na ilgi duyan ve Dr. Cemil Ertem'den "Türkiye Ekonomisi ve Başkanlık Sistemi" konulu sunumunu dinlemek isteyen tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.048 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Sivil Toplum Örgütleri, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız