Sir Richard Branson Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı'nda Konuştu!

Girişimcilik dendiğinde akla ilk gelen isim, dünyanın en başarılı iş adamlarından Sir Richard Branson, Istanbul TALKS kapsamında gerçekleşen Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı'nda efsaneleşmiş başarı hikayesini anlattı. Detaylar haberimizde..

Girişimcilik dendiğinde akla ilk gelen isim, dünyanın en başarılı iş adamlarından Sir Richard Branson, Istanbul TALKS kapsamında gerçekleşen Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı'nda efsaneleşmiş başarı hikayesini anlattı.

İstanbul'da bu yıl düzenlenen Istanbul TALKS konferanslar serisinin ilki Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, başarı hikayesiyle genç girişimcilere ilham kaynağı olan Sir Richard Branson'u konuk etti.

Sıra dışı fikirleriyle iletişimden eğlenceye, ulaşımdan teknolojiye hatta uzay turizmine kadar pek çok alanda lider girişimlere imza atan Richard Branson, Inspired 2016'da girişimcilik serüveninden örnekler vererek sıfırdan geldiği noktayı katılımcılara anlattı. Müzik, havayolu şirketi, telekom şirketleri, özel tren işletmeciliği gibi pek çok alanda adından söz ettiren Virgin Şirketler Grubu'nun sahibi olan ünlü iş adamı Branson, bu dev platformda altın değerinde bilgiler paylaştı. İş dünyasında efsaneleşmiş başarılarıyla dünyanın en çok takip edilen isimlerinden Richard Branson, Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı'nda sektörün başarı ipuçlarını verdi.

Sipahiler Events ev sahipliğinde Girişimcilik Vakfı iş ortaklığı ile düzenlenen Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, girişimci olma yolunda ilerleyen gençleri, girişimcileri, melek yatırımcıları, risk ve özel sermaye şirketlerini, bankaları, girişimcilik ekosistemindeki kuruluşları, inkubasyon ve girişim merkezlerini ve büyük medya şirketlerini etkileşimli bir platformda buluşturdu.

Çırağan Kempinski'de 16 Mart'ta gerçekleşen Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, bu yılki çerçevesini “Başarılı Girişimcilerden İlham Veren Konuşmalar” ekseninde şekillendirdi. Konferansta; girişimcilik ekosisteminin farklı ülkelerde nasıl oluştuğuna, son zamanların en popüler konusu olan nesnelerin internetine, genç girimcilere, sosyal girişimciliğe, trendlere ve kadın girişimciliği panellerine yer verildi.