Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Genç GİV, 24 Ocak'taki Girişimci Sohbetleri'ne Tüm Gençleri Davet Ediyor!

Genç GİV, genç üyeleri ile başarılı genç girişimcileri bir araya getirmeye devam ediyor. Genç GİV, 2016 yılı Genç Girişimci Sohbetleri etkinliğine 24 Ocak 2016 tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile başlıyor.

24 Ocak 2016 Pazar günü saat 19:00'da Girişimci İşadamları Vakfı'nın genel merkezi olan Bahariye Mevlevihanesi'nde gerçekleşecek etkinliğin konukları Young Ceo Club Başkanı Yürel Muratoğlu ve M3Works Kurucusu Erdem Genç olacak.

Etkinlikte Yücel Muratoğlu ve Erdem Genç katılımcılar ile girişimcilik hikayelerini paylaşacaklar ve bunun yanısıra "2023 Ülke Hedefinde Genç Girişimcilerin Vizyonu" konusunu işleyecekler.

Genç GİV, Girişimci Sohberleri'ne Tüm Gençleri Davet Ediyor!

GİV Genç Girişimci Buluşmaları'na katılmak için bu linkteki formu doldurmanız veya 0212 418 60 18'den Salih Yılmaz'a LCV bırakmanız gerekli ve yeterli.

 

Unutmayın, Young Ceo Club Başkanı Yürel Muratoğlu ve M3Works Kurucusu Erdem Genç'in katılacağı etkinlik 24 Ocak 2016 tarihinde Bahariye Mevlevihanesi'nde gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılmak için bu linkteki formu doldurmanız veya 0212 418 60 18'den Salih Yılmaz Bey'e LCV bırakmanız gerekli ve yeterli.

Genç GİV Hakkında

Girişimci İşadamları Vakfı üyelerinin ve girişimci işadamlarının tecrübelerini, genç girişimci ve yöneticilere aktarılmasını sağlayan; gençliğin girişimciliğe özendirilerek, sosyal ve ekonomik anlamda kalkınmaları için destekleyen bir bakışı oluşturmanın yanında genç girişimci ve yönetecilerin sosyo-kültürel bilgi düzeyinin yükseltilmesi için çalışan ve bu çerçevede faaliyet gösteren genç girişimcilerin ortak noktası olma misyonunu üstlenmiş bir yapılanma. Genç GİV aynı zamanda ana yapı olan Girişimci İşadamları Vakfı'nın Gençlik Konseyi.

Genç GİV'in tüm faliyet ve paylaşımlarını facebook ve twitter sayfalarından takip edebilirsiniz.

Girişimci İşadamları Vakfı hakkında detaylı edinmek için www.giv.org.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. Vakfın faliyet ve paylaşımlarını facebook ve twitter sayfalarından takip edebilirsiniz.

Haberimizi öğrenci ve genç okurlarımız, girişimci adayı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız