Bloglar ve İçerik Siteleri İçin Reklam Platformu Girişimi: Bloads!

Seyahat portalı Uzakrota.com'un yeni projesi "Bloads" yeni yıl itibariyle yayına başladı. Ocak 2016 itibariyle yayın hayatına başlayan Bloads, kullanıcılarına reklam hizmeti sunan bir girişim olma özelliği taşıyor. Detaylar haberimizde..

Günümüzde dijital pazarlamanın yükselen trendi olan içerik bazlı doğal reklamlar, yayınlandığı mecraların diliyle hazırlanan ve içerik sitelerinde doğal akışın içerisinde yer alarak okuyucuyu daha az rahatsız ediyor. Seyahat portalı Uzakrota.com bu düşünceden hareketle "Bloads" isimli yeni bir girişime imza attı.

Seyahat portalı Uzakrota.com'un yeni projesi "Bloads" yeni yıl itibariyle yayına başladı. Ocak 2016 itibariyle yayın hayatına başlayan Bloads, kullanıcılarına reklam hizmeti sunan bir girişim olma özelliği taşıyor.

Uzakrota.com faaliyete geçirdiği yeni girişimle markalar ile blogları buluşturmayı ve bloggerların kazançlarını artırmayı hedefliyor. Bloads ile reklamverenler duyurusunu yapmak istedikleri kampanyalarını farklı sitelerde farklı içeriklerde yayınlayabiliyor. Bu sayede arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun çalışmalar da yapılabiliyor.

Türkiye'nin En İyi Blog ve Web Siteleri BloAds'de

-Reklamını Oluştur

BloAds yayın ağında yer alan blog ve web sitelerinin her biri için farklı içerik kampanyaları ve sosyal medya reklamları oluşturabilir ya da banner reklam verebilirsiniz.

-Trafiğini Arttır

BloAds, bünyesinde barındırdığı prestijli blog ve web siteleri aracılığıyla trafiğini arttırır, markanı geniş kitlelerle buluşturur.

-Yayıncı Ağına Katıl

BloAds yayın ağına katılmak için sadece blog ve web sitenizin olmasına gerek yok. Aktif olarak kullanmış olduğunuz sosyal medya hesaplarınızla da BloAds'de yer alabilirsiniz.

Sadece seyahat değil; ekonomi, teknoloji, moda ve yemek dahil şu anda 300'den fazla blogun kayıtlı olduğu sistemde yer alabilmek için 4 basit adımı tamamlamanız gerekiyor. Üyelik, kampanya oluşturma, ilk reklamı oluşturma ardından reklamınız onaya düşüyor ve ödeme için bilgiler iletiliyor, kısa sürede gerçekleşen onayın ardından da reklamınız yayına giriyor.

Bloads hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.bloads.com web adresini ziyaret edebilir, Kayıt olmak için ise yayıncı veya reklamveren başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.422 kişi okudu.
Kategori: Bilişim / Teknoloji, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor