Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Bloglar ve İçerik Siteleri İçin Reklam Platformu Girişimi: Bloads!

Günümüzde dijital pazarlamanın yükselen trendi olan içerik bazlı doğal reklamlar, yayınlandığı mecraların diliyle hazırlanan ve içerik sitelerinde doğal akışın içerisinde yer alarak okuyucuyu daha az rahatsız ediyor. Seyahat portalı Uzakrota.com bu düşünceden hareketle "Bloads" isimli yeni bir girişime imza attı.

Seyahat portalı Uzakrota.com'un yeni projesi "Bloads" yeni yıl itibariyle yayına başladı. Ocak 2016 itibariyle yayın hayatına başlayan Bloads, kullanıcılarına reklam hizmeti sunan bir girişim olma özelliği taşıyor.

Uzakrota.com faaliyete geçirdiği yeni girişimle markalar ile blogları buluşturmayı ve bloggerların kazançlarını artırmayı hedefliyor. Bloads ile reklamverenler duyurusunu yapmak istedikleri kampanyalarını farklı sitelerde farklı içeriklerde yayınlayabiliyor. Bu sayede arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun çalışmalar da yapılabiliyor.

Türkiye'nin En İyi Blog ve Web Siteleri BloAds'de

-Reklamını Oluştur

BloAds yayın ağında yer alan blog ve web sitelerinin her biri için farklı içerik kampanyaları ve sosyal medya reklamları oluşturabilir ya da banner reklam verebilirsiniz.

-Trafiğini Arttır

BloAds, bünyesinde barındırdığı prestijli blog ve web siteleri aracılığıyla trafiğini arttırır, markanı geniş kitlelerle buluşturur.

-Yayıncı Ağına Katıl

BloAds yayın ağına katılmak için sadece blog ve web sitenizin olmasına gerek yok. Aktif olarak kullanmış olduğunuz sosyal medya hesaplarınızla da BloAds'de yer alabilirsiniz.

Sadece seyahat değil; ekonomi, teknoloji, moda ve yemek dahil şu anda 300'den fazla blogun kayıtlı olduğu sistemde yer alabilmek için 4 basit adımı tamamlamanız gerekiyor. Üyelik, kampanya oluşturma, ilk reklamı oluşturma ardından reklamınız onaya düşüyor ve ödeme için bilgiler iletiliyor, kısa sürede gerçekleşen onayın ardından da reklamınız yayına giriyor.

Bloads hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.bloads.com web adresini ziyaret edebilir, Kayıt olmak için ise yayıncı veya reklamveren başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.724 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız