Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Takı'da Extra Modanın Online Adresi Olmayı Hedefleyen Girişim: Modex!

Alanında “en iyiyi” başarmak, yol gösterici ve trend belirleyici olmak ilkelerini benimseyen Modex Ailesi, takı sektöründeki üretici kimliğinden aldığı güç ile yeni girişimleri online satış platformu www.modex.com.tr‘yi kurdu.

25 yıllık tecrübesini, son 10 yıl içinde de gerek üretim gerek yaptığı ithalat ile, bijuteri takı ve aksesuar alanında uzmanlaşmış bir yapı haline gelen "Modex Ailesi" kendini farklı disiplinlerin ortak bir kreatif  süzgeçten geçmesiyle oluşmuş yenilikçi, genç ve modern bir yapı olarak tanımlıyor.

Takı’da Extra Modanın Adresi

Türkiye'de; Takı'da Extra Modanın adresi olmayı hedefleyen Modex, online satış kanallarını doğru kullanarak müşterilerine doğru ürün, doğru fiyat ve kalite ile tanıştırmayı ilke edinmiş.

Mart 2016’ da bir yaşını dolduracak Modex, aynı zamanda sonsuz çeşitlilik ve olasılık içinde kaybolmadan, sistemli ve planlı bir şekilde yeni trend takı modellerini, online dünyada herkesten önce sunmak ve moda severlerle buluşturmak, bunun yanı sıra tecrübe ve üretici kimliğini harmanlayarak “takı dünyasının” öncü bir markası haline gelmeyi hedefliyor.

Bugünlerde geçerli olan “en iyi olanı taklit etme” ya da başkalarının başarıyı garantilemiş projelerini “uyarlama” gerekliliğinin artık var olmadığına inanan Modex, "Bizim için gerekliliği tartışılmaz olan şeyler hayal gücü, özgünlük, tasarım ve doğru fiyat." diyor.

Günümüzde Takı Modası, sürekli dünya trendlerini takip etmeyi gerektiren, kişilerin özellikle de bayanların olmazsa olmaz bir parçasını oluşturan ciddi bir kavram haline geldi. Ürününüz, hizmetiniz ya en genel anlamıyla markanızın varoluşu, yaptığınız trendi önden takip edip kaliteyi ürüne yansıtmanın altını doldurmalı. Bu sebeple modern dünyada “takıda moda” demek, “extra moda” demek.

İnsanların hafızasında belli-belirsiz bir isim olarak kalmaktansa, tercih edilmiş bir duygu veya düşünceye “eş anlam” oluşturmaktır  “extra moda”. Yani hedef kitleniz sizi duyduğu veya gördüğü anda baştan sona aynı perspektif ile oluşturulmuş bir fikir zenginliğini ve moda öncülüğünü hissetmeli. Bu hedef kitleye ulaşmada kuşkusuz en etkili yol ise online dünyayı iyi kullanmak.

Modex’ in temel prensibi, online kanalların yanında alternatif kanalları da kullanarak “baştan aşağı” bir marka konumlandırması, doğru ürünü doğru trend ve fiyat ile sunmak, stratejik planlama, reklam kampanyası ve geri bildirim süreci meydana getirerek “4’4’lük bir takı markası” olmak.

Reyhan ÇİFTÇİOĞLU (Yönetim Kurulu Başkanı) ve Ferdi Şenol'un (CEO) önderliğini yaptığı Modex Ailesi'ne yeni online girişimcilerinde başarılar diliyoruz.

Takı’da Extra Modanın adresi Modex hakkında daha detaylı ilgi edinmek, ürünlerini incelemek ve online moda alışverişini deneyimlemek isterseniz www.modex.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm takılara ve takı sektörüne ilgi duyan okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.323 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Hizmet Sektörleri, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız