Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
KariyerİST 3 Yılını Dolduruyor! Mezuniyet Töreni 12 Aralık'ta!

18 Aralık 2012’de İstanbul Kültür Üniversitesi’nde yapılan proje lansmanı ile faaliyetine başlayan ve Türkiye’de kariyer ve gelecek planlama alanında ilk ve tek olan; 3 yıldır her sene çıtayı biraz daha yükselterek bir sürdürülebilirlik başarısı yakalayan KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi, Aralık 2015'te 3. yılını tamamlıyor.

KariyerİST, bu vesileyle 12 Aralık 2015 saat 14.30'da ilk lansmanını yaptığı yerde tüm paydaşları, öğrenci kulübü ve şirket temsilcileri, eğitmen, danışman, mentor, koç olmak üzere tüm destekçileri ve katılımcıları ile 3 yılı kutlayacak.

Gençlerin ve tüm katılımcılarının kariyer ve gelecek planlama yolculuğuna 3 yıldır eşlik eden KariyerİST, aynı zamanda bir üst versiyona "KariyerİST 2.0"a geçiyor. KariyerİST bir üst versiyona geçerken, geçen üç yılın deneyim ve birikimi üzerine şekillenen ve kendi içinden çıkan sosyal girişimi "Career Pass" sunumu ve resmi lansmanı da  yapılacak.

Ayrıca; programda 2014 ve 2015 mezunları mezuniyet belgelerini alırken, Genç Mentorluk projesindeki Genç Mentorlar, İnsan Kaynakları Blogger’ları, Şirketlerin İnsan Kaynakları, Kurumsal iletişim ve ilgili departmanlarından temsilciler de lansmanda yer alacaklar.

KariyerİST hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.kariyerist.org web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi kariyerine yön vermekte kararsız olan üniversite öğrencisi okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.194 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız