Genç Türkiye Zirvesi 6-8 Mayıs 2016 Tarihlerinde İstanbul'da!

Genç Türkiye Zirvesi, 'Türkiye’nin Geleceği, Bilgi Gençliği' vizyonuyla 6 – 8 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 4. kez gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde..

Genç Türkiye Zirvesi, 'Türkiye’nin Geleceği, Bilgi Gençliği' vizyonuyla 6 – 8 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 4. kez gerçekleştirilecek.

Genç Türkiye Zirvesi 2016 yılında 4. kez düzenlenerek “Türkiye’nin Geleceği, Bilgi Gençliği” vizyonu ile ülkemizi zirveye taşıyacak Türkiye Gençliğinin bir araya geleceği, “Güçlü Yarınlar İçin Bilgi Toplumu”, “Bilgi Ekonomisi ve Bütünsel Kalkınma”, “Vasatlıktan Kurtulmanın Yolları: Bilgi Gençliği”, “Teknoloji ve İnovasyon Odaklı Yeni Nesil Üniversiteler”, gibi konu başlıklarında ortak akıl oluşturacak bir organizasyon.

Ülkemizin toplumsal sorunlarına bilimsel açıdan yaklaşmanın ve çözüm üretmeye çalışmanın ülke kalkınmasına katkıda bulunacağına gönülden inanan Genç Türkiye Zirvesi Ekibi, evrensel değerlere bağlılığı, uluslararası standartlarda bilgi üretimi, gelişime ve değişime ayak uydurması, özgün araştırma ortamı, kaliteli eğitimi, dinamik kadrosu ile güçlü bir gelecek vizyonu için hazırlanmakta.

Genç Türkiye Zirvesi'nin ön kayıt işlemlerini 21 Aralık 2015 – 20 Mart 2016 tarihleri web siresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Ön kayıt başvurusunda bulunan adaylar, başvuru sorularına verdikleri yanıtlarına göre değerlendirildikten sonra kesin kayıt yaptırma hakkına daha sonra ise kayıtlarını yaptırıp ödemelerini gerçekleştirdikten sonra Zirveye katılma hakkına sahip olacaklar.

Genç Türkiye Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.gencturkiyezirvesi.org web adresini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorumlar

Şafak
Şafak
Bizde firma olarak katılmayı düşünüyoruz. Mayıs'ta görüşmek üzere Smile

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor