V. Kristal Ağaç Ödülleri, 19 Aralık'ta Sahiplerini Buluyor!

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Kristal Ağaç Ödülleri”nin 5.si, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi B Salonu’nda gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde..

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Kristal Ağaç Ödülleri”nin 5.si, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi B Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Üniversitelerde ve ülkemizde girişimciliği yaygınlaştırmak ve geliştirmek adına ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu üyeleri tarafından hazırlanan ve kapalı oylamaya sunulan anket sonucu 20 farklı sektörde belirlenen kişi, kurum ve kuruluşlara “Yılın Girişimcisi” ödülü verilecek.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak bir vizyona sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Bu yüzden ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu'nun vizyonu, ODTÜ’de öğrencilerin girişimcilik ruhunu uyandırmak ve girişimciliğin, ülkemizin genç istihdamı sorununu çözebilecek bir araç olduğu konusunda farkındalık yaratmak.

“ODTÜ Kristal Ağaç Ödül Töreni” öğrencilerle girişimcileri bir araya getirmeyi hedefliyor. Girişimciliği en başarılı bir şekilde teşvik eden kişi, kurum ve kuruluşları gösterdikleri başarı ve cesaretten dolayı ödüllendirererek, ödül alacak kişilerin öğrenciler için güzel birer rol model olacağına inanıyor.

“V. Kristal Ağaç Ödülleri” Etkinlik Programı

19 ARALIK 2015 Cumartesi
19.00 Açılış Töreni
19.30 İlk Yarı
20.00 Ara ve Kokteyl
20.30 Jazzberry Tunes Gösterisi
21.00 İkinci Yarı
22.00 Kapanış ve Kokteyl

Unutmayın, “V. Kristal Ağaç Ödülleri”, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi B Salonu’nda gerçekleştirilecek.

“Kristal Ağaç Ödülleri” hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.odtuggt.org web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor