GİV Girişimci Buluşmaları'nın 2015 Kasım Konuğu: Vedat Demiröz!

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Bu ay ki Girişimci Buluşmaları'nın konuğu AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat Dmiröz olacak. Detaylar haberimizde..

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Bu ay ki Girişimci Buluşmaları'nın konuğu AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat Demiröz olacak.

En son 2015 Ekim ayında AKPARTİ İstanbul Milletvekili sayın Dr. Berat Albayrak'ın konuk olduğu GİV Girişimci Buluşmaları bu ay 12 Kasım 2015 Perşembe günü 19.00'da'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde gerçekleşecek.

AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat Demiröz, "Türkiye'nin Ekonomik Vizyonu ve Girişimcilik" konulu sunumuyla katılımcıların karşısında olacak.

Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımız 0212 418 60 18'den Salih Yılmaz Beye ya da 0535 053 59 11'den Bahri Çetin Beye ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Vedat Demiröz Kimdir?

1 Mart 1956'da Bitlis'te doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Yeminli Mali müşavir olarak çalıştı.Tükiye Kalkınma Bankası Denetim Kurulu Üyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri Mali Danışmanı, TOKİ Emlak Konut GYO AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Sermaye Piyasası Kurulu (SKP) Sorumlu Orta Başdenetçisi, İTO İştiraki Formula AŞ Mali Danışmanı, DSİ Dünya Su Forumu Mali Danışmanı, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili olarak görev yaptı. Bitlis Eğitim ve Tanıtım Vakfı (BETAV), Birlik Vakfı, Marmara Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (MÜMDER), İstanbul Yeminli Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği (İSMMMD) ve İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası (İYMMO) üyesi.

24. Dönem AK Parti Bitlis Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon Sözcüsü olarak görevini yürüttü. 25. Dönem AK Parti Bitlis Milletvekili seçildi ve 12 Eylül 2015 tarihinde yapılan AK Parti 5. Olağan Kongresinde MYK ve MKYK üyesi olarak yeni yönetimde görev aldı.

Halen AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem Biltis Milletvekili olarak görev yapmakta. Orta düzey İngilizce bilen Demiröz, evli ve üç çocuk babası.

Daha önceki Girişimci Buluşmaları'nı buradan inceleyebilir, Girişimci İşAdamları Vakfı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ilgili haberimizi okuyabilir ya da www.giv.org.tr'yi inceleyebilirsiniz.

Unutmayın, etkinlik 12 Kasım 2015 Perşembe günü saat 19:00'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde. Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımız 0212 418 60 18'den Salih Yılmaz Beye ya da 0535 053 59 11'den Bahri Çetin Beye ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Etkinlik haberimizi GİV Girişimci Buluşmaları'na ilgi duyan ve Vedat Demiröz'den "Türkiye'nin Ekonomik Vizyonu ve Girişimcilik" sunumunu dinlemek isteyen tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor