Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
2015 Supernova Ödüllerinde Bir Türk Markası Finale Kaldı!

2015 Supernova Ödülleri’nde ‘‘Veriden Karara” kategorisinde finale kalan tek Türk marka "Mudo" oldu.

Türkiye’de hazır giyim, mobilya ve ev dekorasyonu perakendeciliğinin öncü şirketi Mudo, sıradışı teknoloji projelerinin ödüllendirildiği Supernova Ödülleri’nde finale kalan tek Türk marka olarak büyük bir başarıya imza attı.

“Veriden Karara” Kategorisinde Dünya Markaları ile Yarışıyor

Sıradışı teknoloji projelerinin ödüllendirildiği “Supernova Ödülleri”nde Mudo, “Veriden Karara” kategorisinde finale kalan tek Türk şirketi oldu. Mudo, yeni nesil analitik platformunu geliştirdiği MUDO Insight projesiyle dünyanın önde gelen şirketleriyle ödül için yarışıyor. Bellek içi teknolojisi üzerinde danışmanlıK desteği alınmadan MUDO Bilgi Teknolojileri tarafından çok kısa sürede hayata geçirilen proje hem yurtiçi hem de yurtdışında örnek gösteriliyor.

Supernova Ödülleri

Supernova finalistleri, 250’den fazla başvurunun içinden Supernova jürisi tarafından seçildi. Finale, yaratıcı ve sıradışı teknolojileri tüm zorluklara rağmen kendi projelerinde başarıyla uygulayıp kullanan şirketler kaldı.

Rasim Manavoğlu, MUDO Bilgi Teknolojileri olarak perakende sektörüne örnek olacak önemli projeler gerçekleştirdiklerini ve MUDO Insight projesi ile finale kalıp Türkiye’yi yurtdışında temsil etmekten dolayı mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti. Supernova Ödülleri 5 Kasım 2015 tarihinde California’da açıklanacak.

Supernova Ödülleri ve MUDO hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.constellationr.com ve www.mudo.com.tr web adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.362 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Başarı Hikayeleri, Ulusal, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız