İnternet Sektörü’nün Liderleri "İTÜ Sektör Günleri"nde Buluşuyor!

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü üniversite öğrencilerini İnternet Sektörü’nün liderleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde..

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü üniversite öğrencilerini İnternet Sektörü’nün liderleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

İTÜ EMK tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki Sektör Günleri’nin 22.’si 20 Ekim Salı günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektörü yönetici gözünden yorumlayabilme yeteneği kazanması sebebiyle hem öğrenciler hem de işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez İnternet Sektörü’nün devleri öğrencilerle buluşacak.

Dünya çapında git gide büyüyen ve hızla gelişen İnternet Sektörü’nün lider firmaları ve başarılı girişimleri arasında bulunan Hepsiburada.com, Lidyana.com, Markafoni, BiTaksi, Getir, Zomato ve Pandora’dan katılacak yöneticiler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının teknoloji ile birlikte değişen dinamiklerini yorumlayacaklar. Katılımın ücretsiz olacağı organizasyonda katılımcılara  ücretsiz gün sonunda sertifika da  verilecek.

Etkinlikte yer alacak katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

  • Bülent Başaran – Hepsiburada.com Genel Müdürü
  • Murat Akdağ – Markafoni CMO (Chief Marketing Officer)
  • Hakan Baş – Lidyana.com Co-Founder ve CEO
  • Ali Servet Eyüboğlu – Zomato Türkiye Müdürü
  • Turancan Salur – BiTaksi Co-Founder
  • Caner Soyer – Pandora Co-Founder
  • Mert Salur – Getir Marka Müdürü Yardımcısı

Okul, sınıf, bölüm ayrımı olmadan herkesin katılabildiği 22. İTÜ Sektör Günleri’ne başvurmak için www.ituemk.org adresine tıklayıp kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

Haberimizi üniveristede öğrenim gören okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.921 kişi okudu.
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor