DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı 1-2 Ekim'de İstanbul'da!

DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı'nda sektörün birbirinden değerli isimleri sahne alacak. 2 yıla yakın bir süredir Türkiye dijital ekosistemine değer katan onlarca başarılı etkinliğe imza atan DigitalTalks’un odağında bu sefer e-ticaret var. Detaylar haberimizde..

DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı'nda sektörün birbirinden değerli isimleri sahne alacak. 2 yıla yakın bir süredir Türkiye dijital ekosistemine değer katan onlarca başarılı etkinliğe imza atan DigitalTalks’un odağında bu sefer e-ticaret var.

Türkiye’de organize perakendenin içinde e-ticaretin payı şu an %1,5 seviyelerinde. İngiltere gibi gelişmiş pazarlarda ise bu oran %10’un üzerinde. Türkiye’de de bu rakam ilerleyen yıllarda gittikçe artacak ve e-ticaretin önemi daha da hissedilecek. Bu gerçekten yola çıkarak hareket eden DigitalTalks; Türkiye perakende sektörünün, e-ticaretin, dijital dünyanın önde gelen birçok ismini 2 gün sürecek DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı’nda ağırlıyor.

1-2 Ekim 2015 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Büyük Konferans Salonu’nda organize edilecek bu kapsamlı konferansın platin sponsorları; Turkcell, n11.com, IdeaSoft, SEM; altın sponsorları ise PayU Türkiye, Anadolu Bilişim Hizmetleri, Emarsys, Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı, Arvato SCM, Alve.com ve Ülker Kellogg’s.

Katılımcılar 2 gün boyunca entelektüel derinliği olan sunumları ve sohbetleri dinlerken diğer taraftan dijital ekosistemin içinde yer alan birçok profesyonelle tanışıp, bağlantılarını (network) kuvvetlendirebilecek.

DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı'nın kesinleşen konuşmacıları ile program akışı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.digitaltalks.org web adresini ziyaret edebilir, kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor