Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı 1-2 Ekim'de İstanbul'da!

DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı'nda sektörün birbirinden değerli isimleri sahne alacak. 2 yıla yakın bir süredir Türkiye dijital ekosistemine değer katan onlarca başarılı etkinliğe imza atan DigitalTalks’un odağında bu sefer e-ticaret var.

Türkiye’de organize perakendenin içinde e-ticaretin payı şu an %1,5 seviyelerinde. İngiltere gibi gelişmiş pazarlarda ise bu oran %10’un üzerinde. Türkiye’de de bu rakam ilerleyen yıllarda gittikçe artacak ve e-ticaretin önemi daha da hissedilecek. Bu gerçekten yola çıkarak hareket eden DigitalTalks; Türkiye perakende sektörünün, e-ticaretin, dijital dünyanın önde gelen birçok ismini 2 gün sürecek DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı’nda ağırlıyor.

1-2 Ekim 2015 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Büyük Konferans Salonu’nda organize edilecek bu kapsamlı konferansın platin sponsorları; Turkcell, n11.com, IdeaSoft, SEM; altın sponsorları ise PayU Türkiye, Anadolu Bilişim Hizmetleri, Emarsys, Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı, Arvato SCM, Alve.com ve Ülker Kellogg’s.

Katılımcılar 2 gün boyunca entelektüel derinliği olan sunumları ve sohbetleri dinlerken diğer taraftan dijital ekosistemin içinde yer alan birçok profesyonelle tanışıp, bağlantılarını (network) kuvvetlendirebilecek.

DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı'nın kesinleşen konuşmacıları ile program akışı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.digitaltalks.org web adresini ziyaret edebilir, kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız