Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Bilkent Cyberpark'tan 100 Girişimci Adayına Ücretsiz İş Planı Kampı!

Cyberpark bir yeniliği hayata geçiriyor; Cyberpark BİGG M.A.R.K.A. (Bireysel Genç Girişimci Mentör Destekli Araştırma Kapasitesi Artırma) projesi ile girişimci adaylarına hazırlık desteği sunuyor.

TÜBİTAK’ın bu yıl faaliyete geçen yeni uygulaması ile 1512 Bireysel Genç Girişim Programı'na başvurmak isteyen tüm girişimci adaylarının yolları artık önce “Uygulayıcı Kuruluş”lara başvurmaktan geçiyor. Çetin bir eleme sürecinden geçerek belirlenen Uygulayıcı Kuruluşlar, önümüzdeki yaz boyunca girişimci adaylarının iş fikri başvurularının başarılı bir girişime dönüşmesi için onlara iş planı hazırlama desteği verecekler.

Bu kapsamda çok yüksek bir puan ile Tübitak 1601 Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan Bilkent Cyberpark, girişimci adayları için uygulayacağı eğitim kampını BİGG MARKA ismi ile duyurdu. 6-30 Temmuz tarihleri arasında, internet üzerinden başvurulacak program, Ağustos ve Eylül aylarında gerçekleşecek yoğun bir eğitim ve mentöring kampı ile devam edecek.

Programa kabul edilen girişimci adayları, tüm kamp boyunca Cyberpark tarafından misafir edilecekler ve her bir girişimci adayı piyasa ederi yaklaşık 10,000 TL tutarında olan bireysel danışmanlık ve koçluk hizmetinden herhangi bir ücret ödemeden faydalanacaklar.

12 yılı aşkın kuluçka tecrübesi ile, genç girişimlerin sıklıkla yaşadığı sıkıntıları yakından tanıyanBilkent Cyberpark, kurguladığı bu program ile girişimci adaylarının yola hazırlıklı çıkarak, iş fikirlerinin iyi hazırlanmış planlar doğrultusunda hayata geçmesini ve başarılı girişim oranının artmasını hedefliyor. Girişimci adaylarına "Cyberpark BİGG M.A.R.K.A farkı ile işe sağlam başlayın!" şeklinde seslenen Bilkent Cyberpark tüm ilgilenenleri başvuru için web sitesine bekliyor.

BİGG M.A.R.K.A. (Bireysel Genç Girişimci Mentör Destekli Araştırma Kapasitesi Artırma) projesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz biggmarka.cyberpark.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi girişimci adayı tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 6.198 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Eğitim / Üniversite, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız