Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
100 Bin € Ödüllü 4. Elektrokimya Bilim Ödülü Sizi Bekliyor!

Doğal bilimler ve mühendislik bilimleri alanındaki çalışmaları desteklemek ve yüksek kapasiteli enerji depolama sistemlerinin geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla BASF ve Volkswagen tarafından düzenlenen “4. Elektrokimya Bilim Ödülü” sahiplerini arıyor. Son başvuru tarihi 24 Temmuz 2015.

BASF ve Volkswagen tarafından düzenlenen “4. Elektrokimya Bilim Ödülü” yarışması kapsamında birinciye 50 bin Avro, toplamda ise 100 bin Avro para ödülü dağıtılacak.

BASF ve Volkswagen'in ortaklaşa düzenlediği "Elektrokimya Bilim Ödülü" dördüncü kez düzenleniyor. "Elektrokimya Bilim Ödülü", doğal bilimler ve mühendislik bilimleri alanında tüm dünyadaki çalışmaları destekliyor ve yüksek kapasiteli enerji depolama sistemlerinin geliştirilmesi için teşvik sağlamayı hedefliyor. Global akademik araştırma topluluğu içerisinde yer alan bilim insanlarının katılımını hedefleyen Bilim Ödülü’nde toplam 100 bin Avro para ödülü verilecek.

Değerlendirmeler BASF ve Volkswagen uzmanları ve akademik çevre temsilcilerinden oluşan bir jüri tarafından  yapılacak. Ödül töreni ise; 28 Ekim 2015 tarihinde Japonya'nın Tokyo şehrinde gerçekleştirilecek.

Unutmayın, “4. Elektrokimya Bilim Ödülü” yarışmasının son başvuru tarihi 24 Temmuz 2015.

“4. Elektrokimya Bilim Ödülü” yarışması hakkında daha detalı bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak isterseniz www.science-award.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi doğal bilimler veya mühendislik bilimleri alanında çalışmalar yapan okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.432 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilim / Ar-Ge / Teknoloji, Destek / Kredi / Hibe, Uluslararası / Global, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız