Kendine Güvenen Bilişimciler, İzmir Kod Maratonuna Bekleniyorsunuz!

24 saat içinde sınırsız kafein ile ne kodlayabilirsin? O zaman sen de bilgisayarını kap Dokuz Eylül Teknoparkı İnciraltı kampüsündeki Zeytin binasında düzenlenecek İzmir Kod Maratonuna katıl. Detaylar haberimizde..

24 saat içinde sınırsız kafein ile ne kodlayabilirsin? O zaman sen de bilgisayarını kap Dokuz Eylül Teknoparkı İnciraltı kampüsündeki Zeytin binasında düzenlenecek İzmir Kod Maratonuna katıl.

27 Haziran 2015 Cumartesi günü saat 09:00'da başlayacak olan İzmir Kod Maratonu'nun amacı 24 saat içinde, belirlenmiş bir konu üzerinden belirlenmiş teknolojileri kullanarak asgari geçerli ürün ortaya koymak.

İzmir Kod Maratonu, 27 Haziran 2015 saat 09:00'da Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoparkı İnciraltı kampüsünde yer alan Zeytin binasında, 101 no'lu odada başlayacak. Eğer sizde kendinize güveniyorsanız İzmir Kod Maratonu'na hemen kayıt yaptırmalısınız. Çünkü maratona sadece ilk 30 kişi katılabilecek. Ayrıca İzmir Kod Maratonu sonucunda derleyeceğiniz proje, size DEPARK bünyesindeki firmalarda staj yada iş imkanı sağlayacak.

Unutmayın, İzmir Kod Maratonu, 27 Haziran 2015 saat 09:00'da Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoparkı İnciraltı kampüsünde yer alan Zeytin binasında, 101 no'lu odada başlayacak.

İzmir Kod Maratonu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.kodmaratonu.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi bilişim sektöründe faaliyet gösteren okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor