İnternetten Uçak Bileti Satan Girişim Ucakbileti.com Yenilendi!

Yeni tasarımı ve alt yapısıyla çok daha pratik bir hale gelen Ucakbileti.com, tüm yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini saniyeler içinde sorgulayıp size sunuyor. Böylece tüm havayollarının uçak biletlerini kısa sürede karşılaştırıp ihtiyacınıza en uygun olan uçak biletini satın alabiliyorsunuz.

Günümüzde uçak bileti almak için hemen hepimiz interneti tercih ediyoruz. Bu noktada havayolu şirketlerinin kendi web siteleri dışında, sadece bu alanda hizmet veren ve karşılaştırmalı uçak bileti alternatifleri sunan siteler ilgi görüyor. Pek çok havayolu firmalarının uçuş bilgilerini sorgulayıp karşımıza getiren bu siteler oldukça kullanışlı. Bu siteler arasında öne çıkanlardan biri de Ucakbileti.com.

İnternet girişim dünyasının yakından tanıdığı Orkun Tekin’in kendi girişimi olan Ucakbileti.com, ucuz uçak biletine ulaşmanın en kolay yolunu sizlere sunuyor. Yeni tasarımı ve alt yapısıyla çok daha pratik bir hale gelen Ucakbileti.com, tüm yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini saniyeler içinde sorgulayıp size sunuyor. Böylece tüm havayollarının uçak biletlerini kısa sürede karşılaştırıp ihtiyacınıza göre istediğiniz tarih ve saatteki en ucuz uçak biletini kolayca satın alabiliyorsunuz.

Sitenin dikkat çeken yeniliklerinden biri de mobil dostu arayüzü. Ucakbileti.com sayısı gittikçe artan mobil kullanıcıları düşünerek sitenin tablet ve akıllı telefonlarda da kullanılmasını sağlıyor.

Bundan böyle Ucakbileti.com’dan bilet almak için bilgisayardan giriş yapmanız şart değil. Mobil arayüzü sayesinde cep telefonu ya da tabletinizden de biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Tüm sayfaları dünyanın önde gelen SSL sağlayıcısı GeoTrust Global CA güvenlik sistemiyle donatılmış sitede güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanız mümkün. 3D secure sistemi sayesinde dilediğiniz uçak biletini içiniz rahat bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Böylelikle kredi kartınıza tanımlı cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı vermediğiniz takdirde hiçbir işlem yapılmıyor. Ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanı da yüzünüzü güldüren bir detay.

Ucakbileti.com’un sunduğu avantajlar bunlarla bitmiyor. Gözle görülür derecede artan hızından bahsetmemek olmaz. Şu an için Türkiye’nin en hızlı uçak bileti arama sitesi olan Ucakbileti.com’da çeşitli hava yollarının yurt içi veya yurt dışı uçuşlarını saniyeler içinde karşılaştırıp sizin en için en uygun uçak biletini sadece birkaç tıkla satın alabiliyorsunuz.

Yenilikçi yaklaşımı, kullanıcı dostu, hızlı ve güvenilir hizmetiyle Ucakbileti.com, internetten uçak bileti alanların bir numaralı adresi olmayı hedefliyor.

Ucakbileti.com’dan THY, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Borajet, Onur Air ve AtlasGlobal uçak bileti fiyatlarını tek bir ekranda görüntüleyip fiyat karşılaştırması yapabilir ve en uygun seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Ucakbileti.com hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.ucakbileti.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorumlar

paykasa
paykasa
Gerçekten uygun bilet satan bir firma

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor