Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri TÜRGEB'15 Sahiplerini Buluyor!

2002 yılından bu yana Türkiye’de genç girişimciliğin öncü kurumlarından birisi olmuş Genç MÜSİAD tarafından ikincisi organize edilen TÜRGEB Ödülleri, 2 Haziran 2015 Salı günü MÜSİAD Genel Merkezi'nde sahiplerini buluyor. Detaylar haberimizde..

2002 yılından bu yana Türkiye’de genç girişimciliğin öncü kurumlarından birisi olmuş Genç MÜSİAD tarafından ikincisi organize edilen TÜRGEB Ödülleri, 2 Haziran 2015 Salı günü MÜSİAD Genel Merkezi'nde sahiplerini buluyor.

TÜRGEB'15'in ödüle giden, bölgesel ve ulusal hem halk hemde jüri oylamalarıyla nihayete eren yarışma süreci 25 Ocak'ta başvurlarla başlamıştı.

TÜRGEB Neyi Amaçlıyor?

Türkiye'nin genç ve dinamik nüfusu ile dünyanın parlayan yıldızı, girişimci yönü ağır basan Türk gençleri, sadece Türkiye'de değil dünyada da çok büyük başarılara imza atıyor. Dünyanın geleceğine yön verecek olan Türkiye'nin parlak gençlerini keşfedip ödüllendirmek, hem bugüne kadar yaptıklarını hem de potansiyellerini ödüllendirerek iş yaşamlarında katalizör etkisi oluşturmak için Genç MÜSİAD, Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri'ni düzenliyor.

Genç MÜSİAD'ın organize ettiği Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri, "Marifet iltifata tabidir!" sözünden hareketle Türk Genç Girişimcilerini, Genç Profesyonellerini ve ekonomiye değer katan tüm gençleri ödüllendirerek, teşvik etmeyi ve başarılarına katkı sağlamayı amaçlamakta.

Unutmayın, TÜRGEB 2015 ödül töreni 2 Haziran 2015 Salı günü saat 18:30 MÜSİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Katılım için organizasyonun iletişim sayfasından katılım isteğinizi iletebilirsiniz.

TÜRGEB hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.turgeb.net web adresini ziyaret edebilir, TÜRGEB hakkındaki anlık gelişmeleri ise facebook ve twitter hesaplarından takip edebilirler.

Haberimizi Genç Girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor