"Bir Konu Bir Konuk" Etkinliklerinin Haziran Konuğu: Fatih İşbecer

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un Haziran ayı konuğu Monitise MEA CEO'su Fatih İşbecer olacak. Detaylar haberimizde..

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un Haziran ayı konuğu Monitise MEA CEO'su Fatih İşbecer olacak. 

Fatih İşbecer, 2 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte "Girişimcilik" konusu ile katılımcıların karşısında olacak.

Bir Konu Bir Konuk; meraklı öğrencileri, ilgi duydukları konularda, her hafta profesyonellerle bir araya getiren sosyal bir proje niteliği taşıyor. 

Bir Konu Bir Konuk'un 2 Haziran 2015 tarihinde Monitise MEA CEO'su Fatih İşbecer ile "Girişimcilik" konusunda gerçekleştireceği söyleşi 18:00-20:00 saatleri arasında İTÜ Arı Teknokent 2 Akın Çakmakçı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Fatih İşbecer Kimdir?

Fatih İşbecer İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğrenciyken girişimciliğe adım atmış. 1997 yılında 5 arkadaşıyla beraber ilk girişimi Pentagraph’ı kurarak şirketlere web çözümleri sunmaya başlamış. 24 yaşında daha kurumsal bir yapıya geçme amacıyla Pozitron’u kuran Fatih İşbecer, faaliyetlerini 2005 yılından itibaren mobil yazılıma kaydırarak Türkiye ve dünyada bir çok ilke imza atmayı başarmış. Başarılarının ardından Fatih İşbecer, 2010 yılında ABD başkanı Barack Obama tarafından düzenlenen Girişimcilik etkinliğine Türkiye'den davet edilen 5 girişimciden biri olmuş. MIT ve Stanford gibi dünyanın en seçkin üniversitelerinde girişimcilik ve mobil teknolojiler alanında konuşmalar yapan İşbecer, aynı zamanda Galata Business Angels danışma kurulu ve Galatasaray Yönetim Kurulu Asli üyesi. Aynı zamanda Monitise MEA’nın CEO’su.

Unutmayın, "Bir Konu Bir Konuk" etkinliği 2 Haziran 2015 Salı günü 18:00-20:00 saatleri arasında İTÜ Arı Teknokent 2 Akın Çakmakçı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacak.

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebir, sorularınız için birkonukonuk@gmail.com'a mail gönderebilir, kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor