Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
SAP İnovasyon Forum 29 Mayıs'ta İstanbul'da Yapılacak!

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, iş dünyasını “Gerçek inovasyonu hareket ettirecek kıvılcım nasıl yaratılır?” sorusunun cevabını tartışmak üzere, 29 Mayıs Cuma günü Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayı Rumeli Salonu’nda gerçekleştirilecek SAP İnovasyon Forum’a davet ediyor.

İş ve teknoloji dünyasını buluşturacak etkinlikte katılımcılar, insan kaynakları, satış ve pazarlama, tedarik zinciri, satınalma ve finans çözümlerini, bilgi teknolojileri ile buluşturan uzman sunumlarının yanı sıra vizyoner konuşmacıların katılacağı panel oturumlarını ve müşteri başarı hikayelerini dinleme imkanına sahip olacaklar.

SAP İnovasyon Forum, 29 Mayıs Cuma günü iş dünyasını inovasyonun ihtiyacı olan kıvılcımı oluşturmak üzere bir araya getirecek. Tiyatro oyuncusu ve iş adamı Ali Poyrazoğlu’nun “İnovasyon-Değişim-Dönüşüm” başlıklı renkli sunumuyla başlayacak SAP İnovasyon Forum, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ve SAP Türkiye Satış Direktörü Musa Zorbozan’ın açılış konuşmalarıyla devam edecek.

Sektörün öncü firmalarının e-ticaret, ürün ve yaşam döngüsünde teknolojiyle nasıl fark yarattıklarına dair hikayelerini aktaracakları etkinlikte aynı zamanda etkileyici görselliği ile Boston Uluslararası Film Festivali'nde "En İyi Görüntü" ödülünü kazanan Hollywood yapımı belgesel "Human Face of Big Data" özel gösterimi de gerçekleştirilecek.

Y Kuşağı Kurumların İş Stratejilerini Değiştiriyor

SAP ve Oxford Economics’in Türkiye dahil 27 ülkede 5400’den fazla yönetici ile gerçekleştirdiği “İşgücü 2020” araştırmasına göre şirketlerin %51’i Y kuşağı ile çalışmanın iş stratejilerini baştan aşağı değiştirdiğini söylüyor. İş dünyasında yenilikçiliğin temsilcisi Y kuşağı ve değişen iş stratejileri SAP Türkiye İK Direktörü Hande Genç’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde ele alınacak.

SAP’nin En Büyük İnovasyonu SAP İnovasyon Forum’da

Dünyanın ilk gerçek zamanlı bellek içi platformu olan SAP HANA için özel olarak geliştirilmiş SAP Business Suite 4 SAP HANA (SAP S/4HANA)’nın da tanıtılacağı etkinlikte katılımcılar yeni ve sadeleşen kullanıcı deneyimiyle tanışma, gerçek zamanlı raporlama yöntemlerini görme ve ERP modülleri içerisindeki yeni özelliklerden haberdar olma fırsatını yakalayacaklar.

Unutmayın, SAP İnovasyon Forum, 29 Mayıs Cuma günü Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayı Rumeli Salonu’nda gerçekleştirilecek.

SAP İnovasyon Forum hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz events.sap.com web adresini ziyaret edebilir, kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.640 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Etkinlikler, İnovasyon, Kurumsal Haberler, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız