Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
GİV Mayıs Girişimci Buluşmaları'nın Konuğu KOSGEB Başkanı Recep Biçer!

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Bu ay ki Girişimci Buluşmaları'nın konuğu KOSGEB Başkanı Sn. Recep Biçer olacak.

En son Nisan ayında Bloomberg HT Haber Koordinatörü Sayın Ali Çağatay'ın konuk olduğu GİV Girişimci Buluşmaları bu ay 26 Mayıs 2015 Salı günü 19.30'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde gerçekleşecek.

GİV Mayıs 2015 Girişimci Buluşmaları'nda KOSGEB Başkanı Sn. Recep Biçer, “KOSGEB Yeni ve Revize Edilen Hibeler Destekler” konulu sunumuyla katılımcıların karşısında olacak.

Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımız 0212 418 60 18'den Hasan Kozak Beye ya da 0535 053 59 11'den Bahri Çetin Bey'e ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Recep Biçer Kimdir?

(KOSGEB Başkanı)

1967 yılında Ankara doğmuş. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuş. Maliye Bakanlığında Muhasebat Kontrolörü olarak göreve başlamış. 1996-98 yılları arasında, Amerika’nın Boston şehrinde Northeastern Üniversitesinde İktisat Ana Bilim dalında Üniversitesi’nde iktisat dalında doktora çalışması yapmış.

2003-2004 yıllararında sonra Maliye ve Sağlık Bakan Danışmanı olarak çalışan Biçer, 2004’ten sonra iki yıl boyunca Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünde bu sefer de Daire Başkanı olarak hizmet hayatına devam etmiş. 2006-2007 arasında ise İslam Konferansı Teşkilatında Daire Başkanlığı görevinde bulunmuş. 2007’den sonra 7 yıl Milli Piyango Genel Müdürlüğünü yaptıktan sonra 2015 Şubat ayında KOSGEB Başkanlığına atanmış. Evli ve üç çocuk babası. İyi derecede İngilizce ve orta seviyede de Arapça biliyor.

Daha önceki Girişimci Buluşmaları'nı buradan inceleyebilir, Girişimci İşAdamları Vakfı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ilgili haberimizi okuyabilir ya da www.giv.org.tr'yi inceleyebilirsiniz.

Unutmayın, etkinlik 26 Mayıs 2015 Salı günü 19.30'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde. Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımız 0212 418 60 18'den Hasan Kozak Beye ya da 0535 053 59 11'den Bahri Çetin Bey'e ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Etkinlik haberimizi GİV Girişimci Buluşmaları'na ilgi duyan ve KOSGEB Başkanı Sn. Recep Biçer'den “KOSGEB Yeni ve Revize Edilen Hibeler Destekler” sunumunu dinlemek isteyen tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.774 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Sivil Toplum Örgütleri, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız