Dijital Dünyada Geleceğin Bankaları Mobil İstanbul'da Konuşuluyor!

Mobil Istanbul, 2015'de de Türkiye ‘de daha fazla ve daha başarılı uygulama geliştirilmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Mart ayı itibari ile “Let’s Talk Mobile” etkinlik serisine başlayan Mobil Istanbul'un bu ay ki konuğu TEB Alternatif Dağıtım Kanalları direktörü Deniz Devrim Cengiz. Detaylar

Mobil Istanbul, 2015'de de Türkiye ‘de daha fazla ve daha başarılı uygulama geliştirilmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Mart ayı itibari ile “Let’s Talk Mobile” etkinlik serisine başlayan Mobil Istanbul'un bu ay ki konuğu Türk Ekonomi Bankası (TEB) Alternatif Dağıtım Kanalları direktörü Deniz Devrim Cengiz.

“Let’s Talk Mobile” etkinliklerinde mobile dokunan farklı sektörlerden profesyoneller sektörel içgörü ve vizyonlarını, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için mobili nasıl kullandıklarını anlatıyorlar. 

"Dijital Dünyada Geleceğin Bankalarını İnşa Etme"

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Alternatif Dağıtım Kanalları direktörü Deniz Devrim Cengiz'in konuk olacağı “Let’s Talk Mobile” etkinliğinde finans sektörünün mobil ile olan ilişkisi konuşulacak. “Let’s Talk Mobile” etkinliği 2 Nisan 2015 Perşembe akşamı saat 19:00 ‘da Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

“Let’s Talk Mobile”
19:00 - 19:30  Kayıt - İkram - Networking
19:30 - 20:30  Deniz Devrim Cengiz - "Dijital Dünyada Geleceğin Bankalarını İnşa Etme"

Unutmayın, etkinlik 2 Nisan 2015 Perşembe akşamı saat 19:00 ‘da Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

"Dijital Dünyada Geleceğin Bankalarını İnşa Etme" konulu Let’s Talk Mobile etkinliği ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz burayı ziyaret edebilir, kayıt için ise Event Brite sayfasını kullanabilirsiniz.

Mobil Istanbul hakkında daha fazla bilgi için www.mobilistanbul.com web adresini ziyaret edebilir, platformun paylaşımlarını facebook, twitter ve linkedin hesaplarından takip edebilirsiniz.

Haberimizi mobil bilişim sektöründe faal olan girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor