Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
İhracatçı Girişimciler İçin Rehber Platformu: İhracat Rehberim

Fibabanka, ihracatçı ya da ihracat yapma isteğindeki tüm firmaların mevzuattan, küresel pazarlara, uzman görüşlerinden, sorularına aradıkları yanıtlara kadar her şeyi bulabilecekleri yeni bir hizmet geliştirdi.

Fibabanka'nın kurduğu www.ihracatrehberim.com ile ihracatçılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, istedikleri anda istedikleri bilgilere ulaşıp, karar verme süreçlerini hızlandırabilecekler.

Türkiye'nin ihracata dayalı bir büyüme modeli seçtiğini ve yatırımlarını da bu anlayışa odakladığını anımsatan Fibabanka Kurumsal ve Ticari Bankacılıktan sorumlu İcra Kurulu Üyesi Kerim Kuriş; "Bilindiği gibi, Türkiye'nin 2023 hedeflerinin çatısını '500 milyar dolarlık ihracat' oluşturuyor. Biz de Türk bankacılık sisteminin bir üyesi olarak, ekonominin istikrarlı büyümesine destek olma görevimizi yerine getirmek için, tüm kaynaklarımız ile bu hedefe odaklandık." dedi. Kuriş'in verdiği bilgilere göre, ihracatçılar diledikleri anda www.ihracatrehberim.com üzerinden yerel ve küresel gelişmelerle ilgili bilgi ve uzman görüşüne ulaşabilecekler.

Fibabanka Hakkında:

27 Aralık 2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka A.Ş.; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ'da toplam 68 şubesiyle kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet veriyor.

İhracat Rehberim hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.ihracatrehberim.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi ihracatçı ya da ihracat yapma isteğindeki KOBİ'lerimiz ve girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.709 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Girişimci Rehberi, Hizmet Sektörleri, İhracat / İthalat, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Hanife Merve Özcan Hakkında

İnönü Üniversitesi “Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi” Lisansı 2011 mezunu yazar, Anadolu Üniversitesi “Marka İletişimi” bölümüne devam etmektedir. Bir kurs merkezinde “Bilgisayar Kullanımı” dersleri veren, dijital ajanslarda profesyonel olarak yaptığı Sosyal Medya Uzmanlığı işine Freelance olarak devam eden Yazar; Aralık 2014 - Mayıs 2015 aralığında Girişim Haber'de editörlük ve sosyal medya uzmanlığı yapmıştır.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız