Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Kıbrıs'ta Villa Tatili Yapmak İsteyenlerin Aradığı Girişim: Villakolik!

Kuzey Kıbrıs’ta kurulan ve merkezi Girne’de olan Villakolik.com, villa kiralama sektöründe köklü bir kuruluş olması nedeniyle misafirleri tarafından ulaşılması kolay ve güven verici bulunan yerel bir girişim.

Villakolik'in amacı, İngiltere ve yabancı ülke pazarlarında faaliyet gösteren Amy Villas markasına destek olup, Türkiye ve lokal Kıbrıs turizm pazarlarına el atmak.

"KITSAB Onaylı"

Villakolik.com ve yan kuruluşları turizm sektöründe 14 yıldır faaliyet göstermekte. Ayrıca, KITSAB (Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği) tarafından onaylı olan girişim "Villakolik" ile villa veya daire kiralama işlemleri oldukça güvenli. Çünkü; Villakolik.com web sitesi üzerinden yapılan tüm kiralık villa rezervasyonları KITSAB belge no 379 seyahat acentesi Go North Cyprus Travel Limited Şirketi tarafından garanti altına alınıyormuş.

"7/24 Müşteri Hizmet Desteği"

Sürekli çoğalan misafir portföyünden ziyade her sene tatil için tekrar gelen misafirleri takrar kazanmak isteyen girişim, müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerine "7/24 müşteri hizmet desteği" veriyor.

Her kesime, her istek ve ihtiyaca hitap edecek bir villa portföyüne sahip olan Villakolik.com'un Kiralık villaları hem kaliteli ve hemde oldukça çeşitli. Villakolik.com, Kuzey Kıbrıs’ın farklı bölgelerinden, sahil kesiminden şehir içine, müstakil veya site içerisinde, deniz manzaralı, dağ manzaralı, havuzlu veya havuzsuz, büyük bahçeli vs. olmak üzere çok çeşitli kiralık villaları ile tatil yapmak isteyenlere güzel ve güvenli bir tatil imkanı sunuyor.

Villakolik.com websitesi üzeriden günlük ve haftalık özel havuzlu villalar için fiyat ve müsaitlik ögrenip, online rezervasyon yapmak mümkün. Kiralık villaların çoğu Girne bölgesinde ve yakınlarında bulunuyor.

Villakolik hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve Kıbrıs'taki tatil fırsatlarını incelemek için www.villakolik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi Kıbrıs'ta tatil yapmak isteyen okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.426 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Hizmet Sektörleri, Tanıtım Haberi, Video Haber
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız