Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Şubat Ayı StartNowHow Girişimcilik Semineri 19 Şubat'ta!

BIC Angel Investments ve Boğaziçi Üniversitesi tarafından Türkiye'de girişimcilik ekosistemini doğru bir şekilde büyütmek amacıyla düzenlenmeye başlanan StartNowHow Girişimcilik Seminerleri devam ediyor.

StartNowHow Girişimcilik Seminerleri” nedir?

Yeni girişimciler, kariyerine girişimci olarak devam etmek isteyen öğrenciler ve girişimcilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlere yol göstermek amacıyla BIC Angel Investments ve Boğaziçi Üniversitesi tarafından düzenlenen girişimci adayları ve girişimcileri bir araya getiren bir organizasyon.

Neden katılmalısınız?

  • Seminerler Dr. Joachim Behrendt tarafından, Türkiye koşulları göz önünde bulundurularak uzun bir araştırmanın ve pratik hayattan iş tecrübelerinin de iz düşümünde hazırlanmış. Benzerinin başka bir yerde bulanamayacağı en güncel metodolojilerin ve yaklaşımların kullanıldığı bu seminerler ile katılımcılar girişimcilik konusunda hızlı bir gelişme katedecek.
  • Kendi kuracağı işi nasıl yöneteceğini ve nasıl başarılı olunacağı hakkında önemli tüyolar verilecek.
  • Sektörden lider ve başarılı uzman ve konuk konuşmacılarla tanışma, onların tecrübelerinden faydalanma fırsatı da sunuluyor. Böylece networkünüzü geliştireceksiniz.

StartNowHow Girişimcilik Seminerleri Programı

BIC Angels, 19 Şubat Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

17:15 - 17:30 Kayıt
17:30 - 18:00 Açılış Konuşması (Joachim Behrendt)
18:00 - 18:45 Pazar ve Rekabet Analizi (Hikmet Özgözen)
18:45 - 19:00 Soru & Cevap
19:00 - 19:30 Kahve ve Networking

Girişimciliğe ilgi duyan, iyi bir girişimci olmanın sırlarını öğrenmek isteyen üniversite içinden ya da dışından herkes bu seminere ücretsiz olarak katılabiliyor. StartNowHow Girişimcilik Seminerleri'ne katılmak isteyen okurlarımız buradan kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. Seminer İngilizce ve Türkçe.

BIC Angel Investments hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.bicangels.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.825 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Hizmet Sektörleri, Girişimcilik Ekosistemi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız