Startup Grind Türkiye Etkinlikleri Başlıyor, Şubat Konuğu: Leyla Alaton!

Dünyanın 55 ülkesinde ve 100’den fazla şehirde girişimcileri buluşturan ve 100 bin girişimci üyesi olan Startup Grind, Türkiye etkinliklerine başlıyor. Bu ayki etkinliğin konuğu da Leyla Alaton olacak. Detaylar haberimizde..

Dünyanın 55 ülkesinde ve 100’den fazla şehirde girişimcileri buluşturan ve 100 bin girişimci üyesi olan Startup Grind, Türkiye etkinliklerine başlıyor. Bu ayki etkinliğin konuğu da Leyla Alaton olacak.

Google’ın sponsor olduğu Startup Grind, düzenlendiği etkinliklerle o bölgedeki girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve büyütmeyi amaçlıyor. Girişimcileri ve yatırımcıları tecrübe paylaşımı için biraraya getiriyor.

Yeni dönemde Startup Grind İstanbul’un direktörlüğünü üstelenen Can Kağıtçıbaşı‘dan aldığımız bilgilere göre Alarko Holding Yönetim Kurulu üyesi ve ayrıca Türkiye'nin en önde işkadınlarından olan Leyla Alaton girişimcilerle buluşacak. Katılacağı söyleşide hem tecrübelerini paylaşacak hem de merak edilen soruları cevaplayacak.

3 Şubat 2015 Salı günü 18:00-21:00 saatlerinde Leyla Alaton konuk olduğu etkinlikte;

  • Yatırımcılar nelere bakarlar,
  • Türkiye'de girişimcilikte kadınların yeri,
  • Alarko Holding'in geçtiği evreler,

gibi konulardan bahsedecek. Ayrıca katılımcılar ile girişimciler ile biraraya gelerek tanışma fırsatını elde edecekler.

3 Şubat 2015 Salı günü Koç Üniversitesi'nin İstiklal Caddesi ANAMED Araştırma Merkezi’nde (Merkez Han) düzenlenecek etkinliğe sınırlı sayıda katılım olacak.

Unutmayın, etkinlik 3 Şubat 2015 Salı günü 18:00-21:00 saatlerinde Koç Üniversitesi'nin İstiklal Caddesi ANAMED Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Leyla Alaton'un konuk olacağı Startup Grind, Türkiye etkinlikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.startupgrind.com web adresini ziyaret edebilir, kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi ekosistemimizdeki tüm girişimci okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor