"Bir Konu Bir Konuk" Etkinliklerinin Şubat Konuğu Mete Güney!

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un Şubat ayı konuğu Mastercard Doğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney olacak. Mete Güney ile gerçekleştirilecek söyleşide "Ödeme Sistemlerinin Geleceği " konusu üzerinde durulacak.Detaylar Haberimizde..

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un Şubat ayı konuğu Mastercard Doğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney olacak. 

Mete Güney ile gerçekleştirilecek söyleşide "Ödeme Sistemlerinin Geleceği" konusu üzerinde durulacak. Ayrıca son 10 dakika ödeme sistemleri hakkında proje sunmak isteyen katılımcılara proje sunma fırsatı da verilecek.

Bir Konu Bir Konuk; meraklı öğrencileri, ilgi duydukları konularda, her hafta profesyonellerle bir araya getiren sosyal bir proje niteliği taşıyor. 

Bir Konu Bir Konuk'un 4 Şubat 2015 tarihinde Mastercard Doğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney ile "Ödeme Sistemlerinin Geleceği" konusunda gerçekleştireceği söyleşi 18:00-20:00 saatleri arasında Mastercard Türkiye Ofisi'de gerçekleştirilecek.

Mete Güney Kimdir?

(MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü)

Mete Güney 2005 yılında MasterCard'a Güney Doğu Avrupa Ürün Yöneticisi olarak katılmış. 2008 yılında Müşteri İlişkileri Direktörlüğü'ne yükselen Güney, 2010 yılında MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü olarak atandı.

Güney, MasterCard'tan önce Peppers & Rogers Group, Siemens Business Service, Monitor Company'de stratejik planlama ve müşteri ilişkileri yönetimi üzerine 6 sene yönetim danışmanı olarak görev almış.

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden çift ana dal derecesi (Endüstri ve İnşaat Mühendisliği) ile mezun olan Mete Güney, Fransa'da INSEAD'dan işletme master derecesine sahip bulunuyor. Evli ve iki çocuk sahibi.

Unutmayın, "Bir Konu Bir Konuk" etkinliği 4 Şubat 2015 çarşamba günü 18:00-20:00 saatleri arasında Mastercard Türkiye Ofisi'de gerçekleştirilecek. (Açık Adres: Tanburi Ali Efendi Sok. No:13 Etiler, Beşiktaş, İstanbul)

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebir, sorularınız için birkonukonuk@gmail.com'a mail gönderebilir, kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor