"Özel Pazar" Bilgilendirme Etkinliği 4 Kasım'da ODTÜ Teknokent'te!

ODTÜ Teknokent ve Borsa İstanbul işbirliğinde organize edilen “Özel Pazar” etkinliği 4 Kasım 2014 Salı günü ODTÜ Teknokent İkizler Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde..

ODTÜ Teknokent ve Borsa İstanbul işbirliğinde organize edilen “Özel Pazar” etkinliği 4 Kasım 2014  Salı günü ODTÜ Teknokent İkizler Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Özel Pazar Nedir?

Özel Pazar, halka açılmadan pay alımı-satımı amacıyla şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform.

Özel Pazar, şirketlere halka açılmadan finansman, ortak olduğu şirketteki payını satmak isteyen şirket ortaklarına likidite, yatırımcılara ise yaptıkları yatırımları likidite edebilecek alıcıları bulma olanağı sağlıyor.

Yeni kurduğu şirkete kaynak arayan bir girişimci, finansman arayan bir anonim şirket, likidite arayan bir şirket ortağı ya da nitelikli bir yatırımcı iseniz Özel Pazar ile ilgili daha fazla bilgi almak için 4 Kasım 2014 Salı günü ODTÜ Teknokent'te gerçekleştirilecek Bilgilendirme Toplantısı'na katılabilirsiniz.

Toplantıya katılmak için www.ozelpazar.eventbrite.com adresindeki etkiliğe kayıt olmanız yeterli.

Borsa İstanbul "Özel Pazar" hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buradaki haberimizi okuyabilir, dilerseniz www.bistozelpazar.com web adresini de ziyaret edebilirsiniz. Pazara üye olmak isterseniz üyelik işlemlerinizi buradan başlatabilirsiniz.

Unutmayın, “Özel Pazar” etkinliği 4 Kasım 2014  Salı günü ODTÜ Teknokent'te gerçekleştirilecek. Ayrıca tüm şirket ve yatırımcılar için 31 Ekim 2014'e kadar yapılacak başvurularda 1 yıllık üyelik ücretsiz.

Haberimizi şirket sahibi girişimci okurlarımız ve yatırımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.550 kişi okudu.
Kategori: Bilişim / Teknoloji, Etkinlik, Tanıtım Haberi, İş Dünyası
Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor