Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
"Özel Pazar" Bilgilendirme Etkinliği 4 Kasım'da ODTÜ Teknokent'te!

ODTÜ Teknokent ve Borsa İstanbul işbirliğinde organize edilen “Özel Pazar” etkinliği 4 Kasım 2014  Salı günü ODTÜ Teknokent İkizler Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Özel Pazar Nedir?

Özel Pazar, halka açılmadan pay alımı-satımı amacıyla şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform.

Özel Pazar, şirketlere halka açılmadan finansman, ortak olduğu şirketteki payını satmak isteyen şirket ortaklarına likidite, yatırımcılara ise yaptıkları yatırımları likidite edebilecek alıcıları bulma olanağı sağlıyor.

Yeni kurduğu şirkete kaynak arayan bir girişimci, finansman arayan bir anonim şirket, likidite arayan bir şirket ortağı ya da nitelikli bir yatırımcı iseniz Özel Pazar ile ilgili daha fazla bilgi almak için 4 Kasım 2014 Salı günü ODTÜ Teknokent'te gerçekleştirilecek Bilgilendirme Toplantısı'na katılabilirsiniz.

Toplantıya katılmak için www.ozelpazar.eventbrite.com adresindeki etkiliğe kayıt olmanız yeterli.

Borsa İstanbul "Özel Pazar" hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buradaki haberimizi okuyabilir, dilerseniz www.bistozelpazar.com web adresini de ziyaret edebilirsiniz. Pazara üye olmak isterseniz üyelik işlemlerinizi buradan başlatabilirsiniz.

Unutmayın, “Özel Pazar” etkinliği 4 Kasım 2014  Salı günü ODTÜ Teknokent'te gerçekleştirilecek. Ayrıca tüm şirket ve yatırımcılar için 31 Ekim 2014'e kadar yapılacak başvurularda 1 yıllık üyelik ücretsiz.

Haberimizi şirket sahibi girişimci okurlarımız ve yatırımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.594 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Etkinlikler, Tanıtım Haberi, İş Dünyası
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız