Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Melek Yatırımcı Ağı ve Şirket Evliliği Portalı Şirket Ortağım Yenilendi!

KOBİ, Yatırımcı ve Danışman’ ları bir araya getiren Türkiye’nin ilk Kobi-Şirket Evliliği Portalı olan Şirket Ortağım, Melek Yatırımcı Ağı hizmetiyle birlikte; girişimcileri iş dünyasının profesyonellerinden oluşan ve her geçen gün sayısı artan değerli melek yatırımcı üyeleriyle de bir araya getirmeye devam ediyor.

İki farklı hizmet sunan bu portaldan faydalanabilmeniz için size uygun seçenekleri ve izlemeniz gereken adımları aşağıda bulabilirsiniz.

KOBİ-Şirket Evliliği Portali;

Şirketine ortak arayan KOBİ’ler, firma arayışında olan Yatırımcılar ve konusunda uzman Danışmanlar ile iletişime geçebileceğiniz bu platformdan faydalanmak istiyorsanız; üye girişi yaparak veya üye olarak profil bilgilerinizi güncellemeniz gerekmekte.

Melek Yatırımcı Ağı;

Girişimciler İçin: düzenli olarak 2 ayda bir gerçekleştirilen Melek Yatırımcı – Girişimci toplantıları ile girişiminizin değerlendirilmesini istiyorsanız; üye girişi yaparak veya üye olarak “girişim başvurusu” kısmından girişiminizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Melek Yatırımcılar İçin: Hazine Müsteşarlığı tarafından BKY ağı olarak akredite edilen Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı; girişimlere yaptıkları maddi yatırımlarının yanı sıra zamanlarını, tecrübelerini ve bilgi birikimlerini girişimcilerle paylaşmayı benimseyen iş dünyasının güvenilir ve saygın melek yatırımcılarından oluşmakta. Siz de bu ağın bir üyesi olmak istiyorsanız “melek yatırımcılar” bölümünden “üye olun” seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Yenilenen sürümüyle Kobi-Şirket Evliliği ve Melek Yatırımcı Ağı olmak üzere iki portal haline gelen sitelerden ve sunulan diğer hizmetlerden faydalanabilmek için yukarıda belirtilen seçeneklerden size uygun bölüme giriş yaparak profilinizi güncellemeniz gerekmekte.

Kobi Şirket Evliliği portalına giriş yapmak isteyen okurlarımız burayı, Melek Yatırımcı Ağı portalına giriş yapmak isteyen okurlarımız ise  burayı ziyaret edebilirler.

Haberimizi ortaklık arayan KOBİ'lerimiz-Şirketlerimiz, yatırım arayan girişimcilerimiz ve yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.383 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Hizmet Sektörleri, Kobiler İçin, Sivil Toplum Örgütleri, Yatırım, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız