Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
BTOS'tan İnternet Girişimcileri İçin Temel Python Django Eğitimi!

ABD'deki Üniversitelerde en yoğun gösterilen ve İnternet Girişimcilerine ilk tavsiye edilen Programlama dili olan Python'a ve en çok kullanılan web framework'ü olan Django'ya başlamak için işte size fırsat.

Cross Platform uygulama geliştirebileceğiniz, öğrenmesi en kolay dillerin başında gelen Python kursu, BTOS bünyesinde eğitmen Serkan Altuntaş tarafından verilecek.

Eğitim Python 2.7 sürümü ve Django 1.6 versiyonu ile verilecek. IDE ya da Editör tercihi kursiyere bırakılmış, ancak Eğitmen PyCharm ile anlatacak. Eğitimin sonunda KATILIM BELGESİ verilecek.

Eğitmen Serkan Altuntaş Hakkında

Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde araştırma asistanı olarak görev yapan Serkan Altuntaş, aynı bölümde Yüksek Performanslı Hesaplama alanındaki doktorasına devam etmektedir. Üniversitenin Bilgi Teknolojileri bölümünde eğitim asiatanı olduğu dönem de dahil olmak üzere İleri Düzey Java, C++, Web Servisleri ve Veri Yapıları derslerinin laboratuvar uygulamalarını hazırlamak ve anlatmaktadır. Yaklaşık 10 yıldır kullandığı Python programlama dili ve Django ile aktif olarak yazılım geliştirmekte.

Eğitim ve içeriği hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen okurlarımız BTOS eğitim detay sayfasını, kayıt için ise BTOS iletişim sayfasını ziyaret edebilirler. Kontenjan'ın sınırlı olduğunu ve eğitimin 11 Ağustos'ta başlayacağını tekrar hatırlatıyoruz.

Güncelleme: eğitim yetersiz kontenjan sebebiyle açılmayacaktır.

Haberimizi bilişimci internet girişimcileri başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 7.369 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilim / Ar-Ge / Teknoloji, Bilişim / Yazılım / İnternet, Eğitim / Üniversite, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız