Gelecex BizTalks Buluşmaları 2014 Haziran Konuğu: Sevilay Yükselir!

Profesyonellerin buluştuğu, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı Gelecex Business Talks organizasyonlarında Haziran konuğu Sabah Gazetesi Yazarı, %100 Siyaset Programı Moderatörü Sn. Sevilay Yükselir olacak. Detaylar haberimizde..

Profesyonellerin buluştuğu, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı Gelecex Business Talks organizasyonlarının 2014 Haziran konuğu Sabah Gazetesi Yazarı, %100 Siyaset Programı Moderatörü Sevilay Yükselir olacak.

Gelecex Business Talks, sektörel olarak profesyonellerin buluştuğu ve know-how çerçevesinde bilgi paylaşımı yapıldığı bir etkinlik. Sektörün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı oluşumda birbirinden değerli deneyimler, genç profesyoneller, girişimciler ve orta ila üst düzey yöneticilerle paylaşılıyor.

Konuk Sevilay Yükselir

Biztalks etkinliği 25 Haziran Çarşamba günü Urban Station Şişhane şubesinde gerçekleşiyor. Sabah Gazetesi Yazarı, %100 Siyaset Programı Moderatörü Sevilay Yükselir konuk olarak “Yeni Medya Düzeni ve Medya Okuryazarlığı” konusu dahilinde deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak.

Adres: Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. Özbek İşhanı No:74 İstanbul, Beyoglu
Telefon: +90 212 249 6194
Etkinlik Programı:
     18:15 – 18:45: Networking – İkramlar
     18:45 – 19:45: Açılış Konuşması ve Sunum
     19:45 – 20:15: Networking – İkramlar
Kayıt: http://www.biztalks.org/?page_id=802

Gelecex Business Talks Hakkında

Gelecex Business Talks, sektörel olarak profesyonellerin buluştuğu ve know-how çerçevesinde bilgi paylaşımı yapıldığı bir etkinliktir. Sektörün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı oluşumda birbirinden değerli deneyimler, genç profesyoneller,girişmciler ve orta/üst düzey yöneticiler ile paylaşılıyor.

Gelecex Business Talks hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.biztalks.org web adresini, 25 Haziran'da Urban Station Şişhane şubesinde gerçekleşecek etkinliğe kayıt olmak için ise etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi yeni meyda sektöründe faal olan profesyonel ve girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor