Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Gelecex BizTalks Buluşmaları 2014 Haziran Konuğu: Sevilay Yükselir!

Profesyonellerin buluştuğu, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı Gelecex Business Talks organizasyonlarının 2014 Haziran konuğu Sabah Gazetesi Yazarı, %100 Siyaset Programı Moderatörü Sevilay Yükselir olacak.

Gelecex Business Talks, sektörel olarak profesyonellerin buluştuğu ve know-how çerçevesinde bilgi paylaşımı yapıldığı bir etkinlik. Sektörün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı oluşumda birbirinden değerli deneyimler, genç profesyoneller, girişimciler ve orta ila üst düzey yöneticilerle paylaşılıyor.

Konuk Sevilay Yükselir

Biztalks etkinliği 25 Haziran Çarşamba günü Urban Station Şişhane şubesinde gerçekleşiyor. Sabah Gazetesi Yazarı, %100 Siyaset Programı Moderatörü Sevilay Yükselir konuk olarak “Yeni Medya Düzeni ve Medya Okuryazarlığı” konusu dahilinde deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak.

Adres: Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. Özbek İşhanı No:74 İstanbul, Beyoglu
Telefon: +90 212 249 6194
Etkinlik Programı:
     18:15 – 18:45: Networking – İkramlar
     18:45 – 19:45: Açılış Konuşması ve Sunum
     19:45 – 20:15: Networking – İkramlar
Kayıt: http://www.biztalks.org/?page_id=802

Gelecex Business Talks Hakkında

Gelecex Business Talks, sektörel olarak profesyonellerin buluştuğu ve know-how çerçevesinde bilgi paylaşımı yapıldığı bir etkinliktir. Sektörün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı oluşumda birbirinden değerli deneyimler, genç profesyoneller,girişmciler ve orta/üst düzey yöneticiler ile paylaşılıyor.

Gelecex Business Talks hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.biztalks.org web adresini, 25 Haziran'da Urban Station Şişhane şubesinde gerçekleşecek etkinliğe kayıt olmak için ise etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi yeni meyda sektöründe faal olan profesyonel ve girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.955 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Hizmet Sektörleri, Tanıtım Haberi
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız