Ulusallaşan Marka Çöpçü'nün Yeni Yatırımı: Döner Bahçesi

Ege’nin çöp şişini başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye tanıtan ve 2013 yılı itibariyle açtığı 22 şube ile başarısını kanıtlayan Çöpçü restoranları şimdi de bir yeniliğe imza atıyor ve Türk mutfağının gözdesi döneri Döner Bahçesi ile vazgeçilmez yapmayı planlıyor.Detaylar haberimizde..

Çöp şiş denilince akla gelen ilk isim olan Çöpçü Restoran şimdi de döneriyle adından söz ettirecek. Yeni yatırımı Döner Bahçesi ile herkes dönere doyacak!

Ege’nin çöp şişini başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye tanıtan ve 2013 yılı itibariyle açtığı 22 şube ile başarısını kanıtlayan Çöpçü restoranları şimdi de bir yeniliğe imza atıyor ve Türk mutfağının gözdesi döneri Döner Bahçesi ile vazgeçilmez yapmayı planlıyor.

2014 yılında açacağı yeni şubeler ile 35 şubeye ulaşmayı hedefleyen Çöpçü’ nün yeni markası Döner Bahçesi, özellikle sanayi bölgelerini ve gelişmekte olan bölgeleri hedef alıyor. Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen marka, hem ucuz hem de lezzetli döneri isteyen herkese ulaştırmak için kuruldu. Döner Bahçesi’nin Franchising ile büyümesi hedefleniyor. Çöpçü Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Yuvalı, “Döner Bahçesi markasını yaratmamızın en önemli sebebi bu sektörde olan boşluk oldu. Mevcut zincir döner döner markalarının hiçbirinin sanayi bölgelerinde ve sanayi mahallelerinde şubeler yok, bu nedenle biz buradaki tüketiciye markalı döner sunmamız gerektiğini gözlemledik. En kaliteli etten yapılan ve kaliteli bir hizmet ile sunduğumuz dönerimizi dar gelir grubundaki tüketicinin de yemesini amaçlıyoruz” diyor.

Çöpçü Gıda markasının güvencesiyle doğacak olan Döner Bahçesi’nin ilk şubesi Levent’te açıldı. Menü fiyatları 7-15 TL arasında değişiyor. Franchise bedeli 25 bin TL olacak olan bu yatırımın şubesini açmak isteyenlerin ihtiyacı olan miktar ise 100 bin TL civarı olacak. Aylık 8-10 bin TL civarında bir karlılık ile yatırımın geri dönüş süresi 10-12 ay olarak öngörülmüş.

Çöpçü Gıda hakkında daha detaylı bilgi edinmek isyeten okurlarımız www.copcugida.com web adresini ziyaret edebilirler. Haberimizi  tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor