BIC, Girişimcilerle Buluşmaya 14 Şubat'ta BÜMED'de Devam Ediyor!

BIC Angels, düzenli olarak organize ettiği Yatırımcı Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Sıradaki buluşma 14 Şubat 2014 günü Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nde gerçekleşecek. Girişiminizle birlikte davetlisiniz. Detaylar haberimizde..

BIC Angels, 14 Şubat 2014 günü BÜMED'de girişimcilerle buluşuyor.Yatırım arayışındaki girişimcilere yönelik olarak Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nde organize edilen BIC Angels girişimci buluşmalarına katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Katılım koşulları:

Öncelikle etkinliğe kaydınızı gerçekleştirin. Etkinlik günü için bir sunum hazırlayın. 10 dakika boyunca fikrinizi veya şirketinizi anlatma imkanınız olacak daha sonra BIC ekibi sizinle fikriniz hakkındaki düşüncelerini paylaşacak. (10 dakika)

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra, BIC Angel Invesments ekibi size telefonla ulaşıp sunum başlangıç saatinizi sizinle birlikte netleştirecektir. Kayıtların arasında bir seçim yapılacağı için, her proje sunuma çağrılmayabilir.

Katılım bedeli: Bu etkinlik ücretsiz olup, girişimcilerle tanışmak ve olası işbirliği imkanlarını konuşmak amacıyla buluşuluyor.

BIC Angel Investments, teknoloji, e-ticaret, mobil uygulamalar, sosyal ağlar, zenginleştirilmiş gerçeklik veya cloud bazlı çözümler içeren projelerle ilgilenen bir yatırım şirketi. 250 K $’a kadar melek yatırımlarla birlikte, strateji, back office hizmetleri ve teknoloji gibi alanlara da destek vermekte. Startup'ların sağlıklı büyümeleri için sadece paraya değil aynı zamanda tecrübeye ve profesyonel hizmetlere de ihtiyaç duyduklarını düşünüyor, çalışmalarını bu doğrultuda yapılandırıyor.

Etkinliğe katılım kaydınızı buradan yapabilirsiniz. Haberimizi yatırım arayan girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Esra Tavukçu Hakkında

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden 2011'de mezun oldu, 2008-2011 yıllarında Young Guru Academy'de (YGA) çeşitli projelerde görev aldı. Yazar nitelikli içerik sitelerine freelance olarak editörlük, sosyal medya danışmanlığı yapmaktadır. Mayıs 2013 - Mart 2014 aralığında Girişim Haber'de editörlük yapmıştır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor