Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Keiretsu Forum İstanbul'dan Girişimcilere Agile & Scrum Eğitimi!

Üç kıtada yirmi altı şubesi ve 1000’in üstünde akredite yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük, organize melek yatırımcılık ağı olan Keiretsu Forum, 2012 Eylül ayında İstanbul ofisi ile Türkiye'deki faaliyetlerine başlamış, 14 Mayıs 2013'deki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla periyodik seminer/eğitim buluşmalarına başlamıştı.

Keiretsu Forum İstanbul Girişimci ve Girişimci Adayları ile 6. Buluşmasını Gerçekleştiriyor

Keiretsu Forum İstanbul, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde Girişimci Seminerlerine Egile & Scrum Semineri ile devam ediyor.

İş planı, şirket değerleme ve girişimci - yatırımcı ekosistemi, yalın girişim seminerlerinden sonra bu kez girişimciler 20 Kasım'da;

  • Agile Manifesto nedir? Nasıl ortaya çıkmıştır?
  • Agile ve Scrum arasındaki ilişki nedir?
  • Scrum nedir? Ne tür projelerde kullanılabilir?

sorularının cevaplarını öğrenecekler.

Scrum: müşteri isteklerine daha hızlı cevap verebilen, esnek ve kalitesi yüksek yazılımlar üretilebilmesine olanak sağlayan en popüler Agile yazılım geliştirme yönetimi altyapısıdır. Scrum'ın kullanımı son yıllarda oldukça artmış ve bu nedenle yazılım dışı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır..

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki etkinlik görselini tıklayarak inceleyebilir, dilerseniz etkinliğe ücretsiz kaydınızı melih.efeoglu@keiretsuforum.com.tr adresine isim, soyisim, telefon, mail ve meslek bilgilerinizi göndererek yaptırabilirsiniz.

Keiretsu Forum İstanbul'un faaliyet ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için www.keiretsuforum.com.tr web adresini ziyaret edebilir, yapılan paylaşımları Facebook sayfasından ve Twitter profilinden takip edebilirsiniz.

Unutmayın, Agile & Scrum eğitim semineri 20 Kasım 2013 Çarşamba günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde. Tüm girişimci ve girişimci adayı okurlarımızı bu ücretsiz seminere davet ediyor, haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.415 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Yatırım
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız