Keiretsu Forum İstanbul'dan Girişimcilere Agile & Scrum Eğitimi!

Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'dan bu yana gerçekleştirdiği, ücretsiz eğitim ve seminerler ile girişimcilerle bir araya geldiği buluşmaların 6. sını Agile & Scrum eğitimiyle devam ettiriyor. Eğitim 20 Kasım'da Bahçeşehir Üniversitesi'nde, detaylar haberimizde..

Üç kıtada yirmi altı şubesi ve 1000’in üstünde akredite yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük, organize melek yatırımcılık ağı olan Keiretsu Forum, 2012 Eylül ayında İstanbul ofisi ile Türkiye'deki faaliyetlerine başlamış, 14 Mayıs 2013'deki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla periyodik seminer/eğitim buluşmalarına başlamıştı.

Keiretsu Forum İstanbul Girişimci ve Girişimci Adayları ile 6. Buluşmasını Gerçekleştiriyor

Keiretsu Forum İstanbul, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde Girişimci Seminerlerine Egile & Scrum Semineri ile devam ediyor.

İş planı, şirket değerleme ve girişimci - yatırımcı ekosistemi, yalın girişim seminerlerinden sonra bu kez girişimciler 20 Kasım'da;

  • Agile Manifesto nedir? Nasıl ortaya çıkmıştır?
  • Agile ve Scrum arasındaki ilişki nedir?
  • Scrum nedir? Ne tür projelerde kullanılabilir?

sorularının cevaplarını öğrenecekler.

Scrum: müşteri isteklerine daha hızlı cevap verebilen, esnek ve kalitesi yüksek yazılımlar üretilebilmesine olanak sağlayan en popüler Agile yazılım geliştirme yönetimi altyapısıdır. Scrum'ın kullanımı son yıllarda oldukça artmış ve bu nedenle yazılım dışı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır..

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki etkinlik görselini tıklayarak inceleyebilir, dilerseniz etkinliğe ücretsiz kaydınızı melih.efeoglu@keiretsuforum.com.tr adresine isim, soyisim, telefon, mail ve meslek bilgilerinizi göndererek yaptırabilirsiniz.

Keiretsu Forum İstanbul'un faaliyet ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için www.keiretsuforum.com.tr web adresini ziyaret edebilir, yapılan paylaşımları Facebook sayfasından ve Twitter profilinden takip edebilirsiniz.

Unutmayın, Agile & Scrum eğitim semineri 20 Kasım 2013 Çarşamba günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde. Tüm girişimci ve girişimci adayı okurlarımızı bu ücretsiz seminere davet ediyor, haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor