Türkiye'nin Seçkin Blogları 3. Bumerang Ödüllerinde Oylarınızı Bekliyor!

Blog dünyasının gelenekselleşen ve heyecanla beklenen blog Oscarları için geri sayım başladı. Türkiye’nin en iyi bloglarının ödüllendirileceği bu gecede birbirinden farklı ve özgün içerik üreten bloglar alanında uzman jüri kadrosu tarafından da değerlendirilecek. Detaylar haberimizde..

Blog dünyasının gelenekselleşen ve heyecanla beklenen blog Oscarları için geri sayım başladı. Türkiye’nin en iyi bloglarının ödüllendirileceği 3. Bumerang Ödülleri ödül gecesinde birbirinden farklı ve özgün içerik üreten bloglar alanında uzman jüri kadrosu tarafından da değerlendirilecek.

Türkiye’ nin en iyi bloglarının belirleneceği törende bloggerlar 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyileri ünlü isimlerden ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek. Blog Oscarlarının sahiplerini bulacağı ödül törenine internet dünyasının tanınan isimleri, marka ve ajans yöneticileri ve Hürriyet gazetesinden yazarlar gibi birçok ünlü isim katılacak. Ödül töreni Babylon’ da Bedük’ün sahne alacağı after party ile devam edecek.

Bumrang networküne kayıtlı bog, forum, yerel haber siteleri gibi bağımsız yayıncıların yarışmacı olarak katıldığı 3. Bumerang Ödülleri’nde SMS oylaması 11 Ekim 2013 Cuma günü başlamıştı.

Peki Bumerang Ödülleri Kategori Birincilerini Neler Bekliyor?

 • The New iPad
 • Geniş kapsamlı basın duyuruları
 • Sponsorlarımız Doğan Kitap, Sony Müzik, Singer ve USLA ‘dan sürpriz ödüller

Bumerang Ödülleri’nde Siz de Oyunuzu Kullanın!

Bloglar aşağıdaki 6 farklı kategoride finale kalabilmek için yarışıyor. Her kategoriden bir bloga oy vermek üzere toplam 6 tane oy hakkınız var.  Takip ettiğiniz bloglara oy verip içeriklerine destek olmak için kategorilerinde öne çıkan blogları buradan inceyebilirsiniz.

 • En Tarz Blog
 • En Çalışkan Blog
 • En Sosyal Blog
 • En Bilge Forum
 • En İyi Yerel Site
 • En Uzman Blog

Kategoriler hakkında detaylı bilgiyi ve Jürileri buradan inceleyebilirsiniz.

Jüri Değerlendirmeleri ve Ödül Töreni

Oylama süresi sonunda her kategoriden en çok oyu alarak öne çıkan 10 site arasından jüri üyelerinin belirleyeceği 3’er site finalist olarak ödül törenine katılacak. Kategori kazananları, 05 Aralık 2013 Perşembe günü Babylon’da gerçekleşecek gecede açıklanacak. Ayrıca, jüri’nin o gece seçeceği bir site ise “Jüri Özel Ödülü”nün sahibi olacak.

6 kategorinin birincileri ve “Jüri Özel Ödül” kazanan toplam 7 site, The New iPad ve sürpriz ödülleri kazanacak. Diğer finalistleri ise Doğan Kitap, Sony Muzik, USLA ve Singer’den sürpriz hediyeler bekliyor.

"En Çalışkan Blog" Kategorisindeyiz!

Girişim Haber olarak bizde bilinirliğimize katkı sağlamak ve girişimciliği hayat önceliklerine almış yeni okurlar kazanmak için En Çalışkan Blog adayı olarak yarışma sürecine dahil olduk. Oy vermek için bu ekranı kullanıp, cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu aynı ekrana girmeniz yeterli. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ve oylama süreci tamamen ücretsiz olup bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını Bumerang taahhüt ediyor. Aynı telefon numarası ile her kategoriden sadece bir oy kullanabiliyorsunuz.

Eğer içerik çalışmalarımızı ve paylaşımlarımızı beğeniyorsanız oyunuzu aşağıdaki görsele tıklayarak kullanabilirsiniz.

Diğer bloglara da muhakkak göz atmanızı ve oy kullanmanızı tavsiye ederiz. Geçtiğimiz senelerde gerçekleşen Bumerang Ödülleri’ne dair detaylı bilgileri 2011 ve 2012 linklerinden bulabilirsiniz.

Haberimizi blog yazarı ve/veya blog okuru olan okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
 •   Yorum  
 •   Önizle  
Yükleniyor