Keiretsu Forum İstanbul, Tüm Kadın Yatırımcıları Buluşmaya Çağırıyor!

Keiretsu Forum İstanbul ve KAGİDER iş birliği ile çeşitli seminer ve eğitimlerle melek yatırımcılığın öneminin anlatılacağı toplantıda Keiretsu Forum İstanbul Kadın Yatırımcı Kolu (KAYAK) Candan Karabağlı Başkanlığı’nda Türkiye’deki tüm kadın yatırımcıları bir araya getiriyor. Detaylar haberimizde..

Keiretsu Forum İstanbul Kadın Yatırımcı Kolu (KAYAK) Candan Karabağlı Başkanlığı’nda Türkiye’deki tüm kadın yatırımcıları bir araya getiriyor. Keiretsu Forum İstanbul ve KAGİDER iş birliği ile çeşitli seminer ve eğitimlerle melek yatırımcılığın öneminin anlatılacağı toplantıda Keiretsu Forum İstanbul Yatırımcı üyesi Ümit Boyner de konuşmacı olarak yer alacak. AvivaSA sponsorluğunda 17 Eylül’de Sabancı Center’da gerçekleşecek etkinliğe katılmak isteyen tüm girişimci ve yatırımcılar için son kayıt tarihi 12 Eylül.

Dünyanın en büyük melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum’un İstanbul ayağı Keiretsu Forum İstanbul Türkiye’deki tüm kadın yatırımcıları bir araya getiriyor. Keiretsu Forum İstanbul ve KAGİDER iş birliği ile düzenlenen melek yatırımcılığın öneminin anlatılacağı Kadın Yatırımcı Kolu (KAYAK) etkinliğine Keiretsu Forum İstanbul Yatırımcı üyesi ve KAYAK Başkanı Candan Karabağlı ev sahipliği yapacak. Keiretsu Forum İstanbul Yatırımcı Üyesi Ümit Boyner’in de konuşmacı olarak yer alacağı toplantıda Arkan & Ergin JPA International Ortağı İzzet ÖzberkiŞirket Alım Satımlarında Şirket Değerleme Yaklaşımlarını” katılımcılara anlatacak.

Gerçekleştirdiği melek yatırımlarla geçtiğimiz Eylül ayından beri ülkemizdeki melek yatırımcılığın yönünü belirleyen Keiretsu Forum İstanbul, düzenlediği etkinlikler ile melek yatırımcılarla girişimcileri bir araya getirmeyi sürdürüyor. Bu kez 17 Eylül’de Sabancı Center’da gerçekleştireceği KAYAK etkinliğiyle kadın melekleri bir araya getirecek Keiretsu Forum İstanbul, kadın yatırımcıların ve girişimcilerin tecrübelerinden faydalanmak isteyen tüm katılımcıları programına davet ediyor. Son başvuru tarihi 12 Eylül olarak açıklanan etkinliğe www.keiretsuforum.com.tr adresinden kayıt yaptırmak mümkün.

Keiretsu Forum Hakkında

Kuruluşundan bu yana 400 milyon doların üzerinde yatırım yapan Keiretsu Forum sermaye, kaynak ve iş birliği fırsatı sunarak 3 kıtada, toplam 27 şubesi ve 1300’in üstünde akredite / lisanslı yatırımcı üyesi ile faaliyet gösteriyor. Keiretsu Forum İstanbul üyeleri ise yaptıkları melek yatırımlar ile girişimcilere 100 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında sermaye sağlıyor.

Keiretsu Forum İstanbul, bir fon değil ve sınırlı sorumlu bir ortaklık şeklinde yatırımlarda bulunmuyor. Yatırımcı üyeler her ay düzenlenen toplantılarda Keiretsu Forum İstanbul profesyonelleri ve üyeleri tarafından titiz elemeden geçen firmalardan yatırım sunumları dinleyerek değerlendirme ve inceleme çalışmalarını bir arada yapıyor, ancak yatırım kararlarını tek başlarına alıyorlar. Üyeler herhangi bir yatırım fırsatına istedikleri miktarda yatırım yapabiliyor.

Haberimiz kadın yatırımcılarımı ve kadın girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor