Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Marka ve Girişimcileri Buluşturan Bayim Olur musun? Fuarı Başlıyor!

Medya Fors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliği ile gerçekleştirilen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12–15 Eylül 2013 tarihleri arasında 11. kez düzenlenecek. CNR Fuar Merkezi 5-6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla İstanbul’da buluşturacak.

Bu yıl, 20.000m2 alanda 400’e yakın markayı girişimcilerle buluşturmayı hedefliyor.Fuarda 4 gün boyunca, Türkiye genelinde ve yurtdışındafranchise vermeyi hedefleyen yüzlerce markapek çok satış noktasına ulaşacak.

Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan ve yeni buluşma tarihini 12–15 Eylül 2013 olarak belirleyen fuar, bu yıl ayrıca Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler üzerinde yürüteceği çalışmalarla yabancı ziyaretçi sayısını katlamayı hedeflemekte. Fuar, bir yandan uluslararası markalara ev sahipliği yaparken öte yandan ticaret odaları ile yapılan işbirlikleri sayesinde yerel markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine ön ayak olacak.

Geçen yıl Yurtdışında Yerleşik Türk İşadamlarının fuarı ziyaretine vesile olan DEİK, kurucu kuruluşu olan UFRAD işbirliği ile bu yıl, Haziran ayında Balkan Ülkelerine yapılacak olan heyet gezilerinde 11. Bayim Olurmusun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın tanıtımına yer verildi. Bu çalışmalar doğrultusunda Balkan İşadamlarından oluşan geniş bir heyet fuarı ziyaret edecek ve fuar alanında ikili görüşmeler yapacak.

Ayrıca fuar, bu yıl da önemli konuklara ev sahipliği yapacak. World Franchise Associates Ltd Ceo’su Paul Cairnie, BoubessGroup Genel Müdürü Murad Alnasur, Ortadoğu’nun en büyük perakende grubu Landmark Group Kurucusu Dr. Khalid Al Sharfa, Birleşik Arap Emirlikleri Ateşesi Mana Al Suwaidi, Dünya Franchise Federasyonu Bahrain&Suudi Sorumlusu Fouziya Chilwan, Türk markalarını incelemek üzere fuarda olacaklar.

Marka Katılımları Devam Ediyor

12-15 Eylül arası açık olacak fuarın marka katılım başvuruları devam ediyor. Eğer sizde markanızla fuarda olmak, yeni yatırımcı ve girişimcilere ulaşmak istiyorsanız; katılım hakkında detaylı bilgileri bu sayfalardan bulabilir, katılım başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Unutmayın, fuar 12–15 Eylül 2013 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi 5-6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilecek.

Fuar hakkında detaylı bilgi almak için www.bayimolurmusun.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, sorularınız için Medya Fors Fuarcılık'dan Halkla İlişkiler Uzmanı Pınar Erdağ (perdag@medyafors.com) iletişime geçebilirsiniz.

Franchise çalışma modeliyle iş kurmak isteyen girişimci okurlarımızı ve bu iş modeline yatırım yapmak isteyen yatırımıcı okurlarımızı fuara davet ediyor, haberimizi girişimci ve yatırımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 17.134 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bayilik / Franchise, Etkinlikler, İş Dünyası, Tanıtım Haberi, Ulusal
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız