Marka ve Girişimcileri Buluşturan Bayim Olur musun? Fuarı Başlıyor!

Medya Fors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliği ile gerçekleştirilen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12–15 Eylül 2013 tarihleri arasında 11. kez düzenlenecek. CNR Fuar Merkezi 5-6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla İstanbul’da buluşturacak. Detaylar haberimizde..

Medya Fors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliği ile gerçekleştirilen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12–15 Eylül 2013 tarihleri arasında 11. kez düzenlenecek. CNR Fuar Merkezi 5-6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla İstanbul’da buluşturacak.

Bu yıl, 20.000m2 alanda 400’e yakın markayı girişimcilerle buluşturmayı hedefliyor.Fuarda 4 gün boyunca, Türkiye genelinde ve yurtdışındafranchise vermeyi hedefleyen yüzlerce markapek çok satış noktasına ulaşacak.

Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan ve yeni buluşma tarihini 12–15 Eylül 2013 olarak belirleyen fuar, bu yıl ayrıca Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler üzerinde yürüteceği çalışmalarla yabancı ziyaretçi sayısını katlamayı hedeflemekte. Fuar, bir yandan uluslararası markalara ev sahipliği yaparken öte yandan ticaret odaları ile yapılan işbirlikleri sayesinde yerel markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine ön ayak olacak.

Geçen yıl Yurtdışında Yerleşik Türk İşadamlarının fuarı ziyaretine vesile olan DEİK, kurucu kuruluşu olan UFRAD işbirliği ile bu yıl, Haziran ayında Balkan Ülkelerine yapılacak olan heyet gezilerinde 11. Bayim Olurmusun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın tanıtımına yer verildi. Bu çalışmalar doğrultusunda Balkan İşadamlarından oluşan geniş bir heyet fuarı ziyaret edecek ve fuar alanında ikili görüşmeler yapacak.

Ayrıca fuar, bu yıl da önemli konuklara ev sahipliği yapacak. World Franchise Associates Ltd Ceo’su Paul Cairnie, BoubessGroup Genel Müdürü Murad Alnasur, Ortadoğu’nun en büyük perakende grubu Landmark Group Kurucusu Dr. Khalid Al Sharfa, Birleşik Arap Emirlikleri Ateşesi Mana Al Suwaidi, Dünya Franchise Federasyonu Bahrain&Suudi Sorumlusu Fouziya Chilwan, Türk markalarını incelemek üzere fuarda olacaklar.

Marka Katılımları Devam Ediyor

12-15 Eylül arası açık olacak fuarın marka katılım başvuruları devam ediyor. Eğer sizde markanızla fuarda olmak, yeni yatırımcı ve girişimcilere ulaşmak istiyorsanız; katılım hakkında detaylı bilgileri bu sayfalardan bulabilir, katılım başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Unutmayın, fuar 12–15 Eylül 2013 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi 5-6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilecek.

Fuar hakkında detaylı bilgi almak için www.bayimolurmusun.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, sorularınız için Medya Fors Fuarcılık'dan Halkla İlişkiler Uzmanı Pınar Erdağ (perdag@medyafors.com) iletişime geçebilirsiniz.

Franchise çalışma modeliyle iş kurmak isteyen girişimci okurlarımızı ve bu iş modeline yatırım yapmak isteyen yatırımıcı okurlarımızı fuara davet ediyor, haberimizi girişimci ve yatırımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor