Küçük İşletmelerde Büyüme Senaryoları Seminerine Davetlisiniz

ARI Teknokent ve TEB işbirliği ile 26 Haziran 2013 Çarşamba günü İTÜ ARI Teknokent'te gerçekleştirilecek olan “Küçük İşletmelerde Büyüme Senaryoları” adlı seminere davetlisiniz. Seminer ile; "Küçük İşletmelerde Büyüme Senaryoları Eğitimi" ile işletme yönetimi hakkındaki bilinmeyenlerle tanışacak, işletmenizin geleceğini daha etkin planlayabileceksiniz. Detaylar haberimizde..

ARI Teknokent ve TEB işbirliği ile 26 Haziran 2013 Çarşamba günü İTÜ ARI Teknokent'te gerçekleştirilecek olan “Küçük İşletmelerde Büyüme Senaryoları” adlı seminere davetlisiniz.

Seminerin Amacı

"Küçük İşletmelerde Büyüme Senaryoları Eğitimi" ile işletme yönetimi hakkındaki bilinmeyenlerle tanışacak, işletmenizin geleceğini daha etkin planlayabileceksiniz.

Seminerin içeriği:

  • Küçük İşletmelerin güçlü ve zayıf yönleri ile fırsat ve tehditler
  • Ülkemizde küçük işletmelerin temel sorunları
  • Küçük işletmelerin gelişme çabalarının temelinde neler bulunmaktadır
  • Küçük işletmelerin büyüme ve gelişme yolunun adımları
  • Küçük işletmelerde işletme fonksiyonları yönetiminin geliştirilmesi

Konuşmacı Kişi ve Kurum: Taner BALTACI, TEB Girişim Evi Danışman & Eğitmeni

Kimler Katılmalı

Girişimci Adayları, yeni girişimciler, küçük işletme sahipleri, büyüme dönemi işletme sahipleri, KOBİ'ler.

Katılım Ücretsiz! Kontenjan Sınırlı!

Kayıt yaptırmak için www.biletino.com/ariteknokent adresinden kayıt formunu sisteme girmeniz gerekmekte. Kaydınızın onaylanıp onaylanmadığına dair e-posta ARI Teknokent Yönetici Şirketi tarafından en yakın zamanda e-posta adresinize iletilecektir.

Önemli Notlar:

  • Kontenjan 106 kişi ile sınırlı.
  • Ücretsiz eğitime kayıt yaptırarak kontenjanda yer almış olmasına rağmen, eğitime katılmayan kişilerin başka eğitimlere kayıtları kabul edilmeyecekmiş.
  • Eğitimlerden olabildiğinde fazla sayıda kurumun faydalanması amacıyla, aynı eğitime aynı kurumdan 3 kişiden fazla kayıt kabul edilemeyecekmiş.

İTÜ ARI Teknokent hakkında bilgi sahibi olmak için www.ariteknokent.com.tr adresini ziyaret edebilir, TEB Girişim Bankacılığı hakkında bilgi almak için ilgili haberimizi okuyabilirsiniz. Seminer etkinliğine katılmak için ise kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Haberimizi bu seminere ilgi duyabilecek şirket sahibi girişimci okurlarımız başta olmak üzere, tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor