Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Başakşehir Living-Lab Kuluçka Merkezi, Girişimcileri Bekliyor!

Başakşehir Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (Liveing-Lab), dünyadaki örnekleriyle yarışır bir teknoloji ve kuluçka merkezi. Donanım ve uygulama imkanları bakımından ülkemizdeki pek çok merkezden önde olan Başakşehir Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, bu merkezin imkanlarından faydalanmak isteyen girişimcileri bekliyor.

Başakşehir Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi'nin girişimcilere sağladığı imkanlar;

  1. Çalışma Ortamı (Bilgisayar ve Internet dahil)
  2. Business Danışmanlığı, koçluk, stratejik yönlendirme, iş planı hazırlama desteği vb.
  3. Şirket kurulum ile ilgili hukuki destek
  4. Test ortamı (gerçek kullanıcılar)
  5. Ürün sergileme ve kullanıcı deneyim alanı
  6. Pazarlama ve Tanıtım günleri

Diğer kuluçka merkezlerindne en büyük farkı sadece imkanları değil, projenizin ya da ürününüzün Başakşehir Belediyesi ve halkı tarafından kullanılacak olması. Bu bağlamda özellikle Akıllı Şehirler konseptli projeler daha büyük bir önem arz ediyor Merkez için. Ancak kuluçka merkezi sadece bu konseptte değil, tüm ICT alanındaki projeleri değerlendirmeye alıyor.

Kendinize girişimci diyorsanız, hayatınızı adayacağınız bir projeniz varsa ve Başakşehir Living-Lab Kuluçka Merkezi'nde yer almak istiyorsanız yapmanız gereken şey şuradaki iş planını doldurup, Kuluçka Merkezine referansı ile projelerinizi yollayabileceğiniz -okurlarımızdan- Savaş Doğan'a iletebilirsiniz.

Savaş Doğan kendisine gönderilen proje iş planlarınızı inceleyip (bir nevi ön elemeden geçirip), uygun olduğunu düşündüklerimi kuluçka merkezi yönetimine kendi referansıyla beraber sunacak. Merkes yetkililerininde uygun gördüğü proje sahibi girişimciler ile görüşmeler başlayacak.

Konuyla ilgili duyurunun aslına buradan ulaşabilirsiniz. Başvurular için henhangi bir tarih kısıtlaması yok, ancak kontenjan kısıtlaması var. Bu sebeple projeniz varsa sunmanızı tavsiye ederiz.

Haberimizi akıllı şehirler ve ict alanında proje sahibi girşimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 6.259 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, İnovasyon, Tanıtım Haberi, Bilim / Ar-Ge / Teknoloji
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız