İnternet Girişimcileri, Web 3.0 İstanbul Konferansı 16 Nisan’da!

Dijital pazarlamada, sosyal medyada ve yeni ekonomide geleceğin eğilimleri, başarı öyküleri ve gücü Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda 16 Nisan'da masaya yatırılıyor. Ajans, şirket, basın ve akademi dünyasından uzman konuşmacılar tarafından yapılacak sunumlar katılımcılara daha önce hiç karşılaşmadıkları yöntemler, fikirler ve yaklaşımlar kazandıracak. Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, sektör duayenleri, uzman akademisyenler, öğrenciler ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyanlar 16 Nisan Salı günü İstanbul Sabancı Müzesi The Seed Etkinlik Merkezi’nde düzenlenecek Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda bir araya geliyor. Detaylar haberimizde..

Dijital pazarlamada, sosyal medyada ve yeni ekonomide geleceğin trendleri, başarı öyküleri ve gücü Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda masaya yatırılıyor. Ajans, şirket, basın ve akademi dünyasından uzman konuşmacılar tarafından yapılacak sunumlar katılımcılara daha önce hiç karşılaşmadıkları yöntemler, fikirler ve yaklaşımlar kazandıracak.

Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, sektör duayenleri, uzman akademisyenler, öğrenciler ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyanlar 16 Nisan Salı günü İstanbul Sabancı Müzesi The Seed Etkinlik Merkezi’nde düzenlenecek Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda bir araya geliyor.

Geleceği Şekillendirmek” temasının işleneceği Web 3.0 İstanbul Konferansı, dijital pazarlama ekosisteminin, ajans, şirket, basın ve akademik dünyanın uzman konuşmacılarının sunumlarına sahne olacak.

Teknolojinin en yenilikçi operatörü Avea’nın ana sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğin moderatörlüğünü ve açılış konuşmasını ise “Taşlar Yerinden Oynarken – Dijital Pazarlamanın Kuralları” kitabının yazarı, gazeteci, Yardımcı Doçent Doktor Fatoş Karahasan yapacak.

Web 3.0 İstanbul Konferansı’nın, geleceğin trendlerini bugünden tanımaya odaklı olduğunu söyleyen Yardımcı Doçent Doktor Fatoş Karahasan etkinlik hakkında şunları söyledi: “Gelişen mobilite ve dijital imkanlar sayesinde her birimiz artık hayatı her zamankinden daha hızlı bir şekilde yaşıyoruz ve geleceğin gözümüzün önünden akıp gittiğini fark edemeyebiliyoruz. Bu nedenle, düzenlediğimiz etkinliğin bu yılki temasını “Geleceği Şekillendirmek” olarak belirledik. Konferansımız aracılığıyla her kesimden insanın dijital pazarlama alanındaki yeni trendlere hakim olabilmesini ve interaktif mecraları özümseyebilmesini amaçlıyoruz. Dijital dünyanın farklı alanlarından gelen konuşmacılarımızın interaktif sunumlarının yeni yaratıcı fikirlere ilham kaynağı olacağına inanıyoruz.”

Etkinlikte Avea adına konuşacak olan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Dehşan Ertürk ise konuşmasında; “Akıllı yaşam sağlayıcısı olarak mobilin hayatımızdaki yeri ve akıllı cihazların tüketim alışkanlıklarını nasıl değiştirdiği”, “Avea kullanıcılarının öne çıkan mobil internet kullanım profilleri ve yaşam tarzı içgörüleri” ve “Mobil 3.0 çerçevesinde geleceğe yönelik öngörüler ve markalar için yarattığı fırsatlar” konularına değinecek. 

Etkinlik kapsamında düzenlenecek olan “Teknolojinin Ötesinde” konulu panele ise Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar ve SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin katılacak.

Konferans kapsamında yapılacak sunumlar ve davetli konuşmacılar ise şöyle:

 • Akıllı Müşteri - Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk
 • Alfred’in Olmadan Batman Olamazsın – Giysicini Kurucu Ortağı M. Gökay Borulday
 • Haritada Kaybolanlar – Yellow Media Genel Müdürü Trevor Nadeau
 • Herkesin Bir Hikayesi Var! – Adobe Dijital Medya Çözüm Danışmanı Barış Özcan
 • Reklamcılığın Yeni Çağı – Milliyet Gazetesi Reklam Grubu Başkanı Savaş Yılmazer
 • Aramadan Bulunan Bir Dünya – Tevitöl Öğrencisi Cumhur Korkut
 • Beni Sürdürülebilir Kıl - Unilever Gıda Pazarlama Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin
 • BUGÜN Yeni Bir Son Başlarken – United People CEO’su Emre Faks
 • Ürün Tasarımında Kolektiviteye Dönüş – Tinkfabrik Kurucu Ortakları Uğur Mutlu ve Dilfer Nasır
 • Dijital Tüketicinin Alışveriş Yolculuğu – GfK Türkiye Genel Müdürü Fulya Durmuş
 • Dijital İhtiyaçlara “Yerinde” Çözüm Üretmek - DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik
 • Benimle Oynar mısın? – Tevitöl Öğrencisi Mehmet Yıldız
 • Bumerang Blogger Ödülleri -  BUMADS Hürriyet Dijital Reklam Koordinatörü Heymi Behar 
 • Kimin Nakite İhtiyacı Var Ki?  - Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko
 • Müşterilerle Beraber Değer Yaratmak – eBrandValue Kurucu Ortağı Prof. Tolga Akçura
 • Müşteriyi Gerçek Zamanda Keşfetmek – SAP Türkiye Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal
 • Tüketici Teknolojisi Pazarlarında Son Trendler – GfK Türkiye Tüketici Tercihleri Yöneticisi Berk Özdemir
 • İletişimin Yeni Dili Dijital Deneyim – Roy+Teddy Kurucu Ortağı Ekin Özçiçekçiler
 • Kadınlar Aslında Ne İster? – Anneyiz.biz Fikir Annesi ve Kurucusu Pınar Özyiğit

Konferans ile ilgili ayrıntılı bilgi ve akış için www.web30istanbul.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi internetin geleceğine ilgi duyan girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
 •   Yorum  
 •   Önizle  
Yükleniyor