Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Bilişim Teknolojileri Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı!

Otto Group Türkiye’nin (limango) platin sponsorluğunda 7-8 Aralık 2012 tarihlerinde 5.’si düzenlenecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi(BTZ)’ne sayılı günler kaldı!

Bilişim Teknolojileri Zirvesi; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor. İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde; Türkiye’nin önde gelen öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen zirve, her yıl 600 kişiye ev sahipliği yapıyor ve 30.000 kişi tarafından canlı olarak izleniyor.

Zirve kapsamında düzenlenecek oturumlarda, internet sektörünün gündemindeki konular ele alınacak ve bilişim sektörü fütüristik yaklaşımlarla irdelenecek. Türkiye’de mobil uygulama ve oyun pazarı, mobil teknolojiler ve cihazların geleceği, internet girişimciliği, e-ticarette ödeme sistemleri ve pazarlama stratejileri, sosyal medya ve insan kaynakları, mavi okyanus stratejisi ve affiliate marketing gibi konular konuşulacak. 

Zirvede konuşmacı olarak; Avrupa’nın private shopping devi Limango’nun CEO’su Gülfem Toygar, Silikon Vadisi yöneticilerinden Yonja Media Group & IsteSosyal.com CEO'su Dilawar Syed, teknoloji dergisi Wired tarafından Avrupa’nın en başarılı girişimcilerinden biri olarak gösterilen lidyana.com & Peak Games kurucusu Hakan Baş,  AppStore’da en çok indirilen oyun Bucketz’ın yaratıcısı Dr. Bora Uygun, Google Perakende ve Telekom Sektörleri Yöneticisi Mahir Erkan gibi isimler konuşmacı olarak yer alıyor. Tüm konuşmacılar, facebook.com/BTZirvesi sayfasından ve www.btz.org.tr üzerinden açıklanmaya devam ediyor.

BTZ kapanış akşamında düzenlecek törende LC Waikiki Sosyal Medya Ödülleri sahiplerini bulacak. Kazananların belirleneceği oylama ise www.sosyalmedyaodulleri.com sayfası üzerinden devam ediyor. Ayrıca 7 Aralık akşamı BTZ kapsamında yer alan sosyal medya konseptli partide zirve katılımcıları eğlence fırsatı bulacak.


Bilişim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren veya bu sektöre ilgi duyan 10 okurumuza Bilişim Teknolojileri Zirve'sine ücretsiz katılım fırsatı sunuyoruz. Ücretsiz katılım fırsatını yakalamanız için; iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçen ilk 10 okurumuzdan birisi olmanız yeterli. Bizce beklemeyin, ücretsiz katılım hakkı için acele edin.

Güncelleme (30.11.2012 20:54): 10 kişilik ücretsiz katılım davetiyemiz bitmiştir. Davetiyeleri başvuruda bulunan ilk 10 okurumuza hediye etmiş bulunuyoruz.

Kazanan okurlarımızı tebrik ediyor, ilgi gösteren tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz.


Zirve ile ilgili daha detaylı bilgiler için www.btz.org.tr adresini ziyaret edebilir, kaydınızı online kayıt sayfasından yapabilir, facebook.com/BTZirvesi ve twitter.com/BTZirvesi sayfalarından gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Haberimizi, bilişim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren girişimcilierimizin, yatırımcılarımızın ve tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 5.446 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Fırsat / Promosyon, Bilim / Ar-Ge / Teknoloji, Yarışma
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız