Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
"Dünyada Yılın Teknolojisti" Ödülünü Bir Türk Aldı!

Teknoloji dünyasının saygın organizasyonlarından biri olan Oracle Mükemmellik Ödülleri 2012’de, Yılın Teknoloğu ödülünü TTNET Ürün ve Servis Geliştirme Direktörü Olgay Taş kazandı.

Oracle Mükemmelik Ödülleri, 2 Ekim’de San Fransisco’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Olgay Taş, İş Süreçleri Yönetiminde Oracle ürün ve teknolojilerinin kullanıldığı, (Service Excellence Program) Programı ile gerçekleştirilen IT dönüşümü ile “Technologist of the Year: IT Manager” ödülüne layık görüldü. Yılın Teknoloğu Ödülü; 9 farklı kategoride çalıştığı kurumun teknoloji çözümlerine üstün çabalarıyla katkıda bulunan yöneticilere veriliyor.

200 ülkeden, çok sayıda başvurunun yapıldığı organizasyonda; liderlikten veritabanı yönetimine 12 farklı kategorideki başarılı çalışmalar ödüllendirildi.

SEP; BSS’nin (Business Support System) temel uygulamaları için yaratılmış, CRM, iş zekası ve faturalama konularında yaşanabilecek olası sorunların önüne geçmek, müşteriye sunulan hizmet hızını ve kalitesini en yüksek seviyeye taşımak için oluşturulmuş bir yol haritası. Program; Müşteri Yönetim Sistemi, Faturalama, Veri Ambarı/İş Zeka, Entegrasyon ve Veri Aktarımı sistemlerinden oluşuyor.

Başarısı için Olgay Taş'ı ( 1, 2 ) tebrik ediyor, çalışmalarımızda güzel bir motivasyon sebebi olabilecek CHA kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 4.533 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Başarı Hikayeleri, Dünya'dan, Bilim / Ar-Ge / Teknoloji
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız