5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 7-8 Aralık'ta, İTÜ'de!

4 yıldır başarıyla sürdürülen Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin 5.’si, 7-8 Aralık 2012 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından, her yıl ortalama 600 kişinin katılımıyla düzenlenen ve internet üzerinden 30.000 kişinin canlı olarak izlediği zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor. Detaylar haberimizde..

4 yıldır başarıyla sürdürülen Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin 5.’si, 7–8 Aralık 2012 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından, her yıl ortalama 600 kişinin katılımıyla düzenlenen ve internet üzerinden 30.000 kişinin canlı olarak izlediği zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor.

Otto Group Türkiye (limango) platin sponsorluğunda düzenlenen ve iki gün sürecek bu yılki zirvede toplamda 4 panel, 8 seminer ve 4 workshopun yanı sıra katılımcılara İnteraktif Bölüm kapsamında Speed Networking ve kokteyl gibi etkinlikler de sunulacak. Zira interaktif bölüm; paneller, seminerler ve workshoplar aracılığıyla ortaya çıkan bilgi ve fikir aktarımının yanında, Speed Networking ve kokteyl gibi etkinliklerin yer aldığı interaktif bölümde ise katılımcılara network kurma, iş hayatında faydasını göreceği ilişkiler kazanma imkânı sunulması bakımından bir hayli önem taşıyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacak oturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Konuşmacı olarak yer alacak isimler, facebook.com/BTZirvesi sayfasından ve www.btz.org.tr üzerinden açıklanmaya devam ediyor. Zirvede yer alacağı açıklanan isimlerden bir kısmı ise şöyle; Otto Group Türkiye CEO’su Gülfem Toygar, Zizigo Genel Müdürü Onur Levent, PayU Türkiye Ülke Direktörü Emre Güzer, Picnic Hippo Game Studio CEO’su Dr. Bora Uygun, Hepsiburada Pazarlama Direktörü Nurçin Koçoğlu, Otto Group Türkiye IT Direktörü Hakan Erdoğan, Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir ve Girişim Fabrikası Direktörü İhsan Elgin.

Ayrıca bireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, BTZ kapanış akşamında düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi hakkında daha fazla bilgi için www.btz.org.tr adresini inceleyebilir, kayıt sayfasından kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi, bilişim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren girişimcilierimizin, yatırımcılarımızın ve tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorumlar

bilişimci
bilişimci
Bu zirveye muhakkak gitmek istiyorum! Çok teşekkürler haber için..
Cenk Uslu
Cenk Uslu
Bilgilendirme için teşekkürker. Etkinlikte görüşmek ümidiyle..
Girişim Haber
Girişim Haber
bilişimci ve Cenk Uslu: biz teşekkür ediyoruz, ekip olarak bizde orada olacağız. Görüşmek üzere,
Sevgi ve Saygılarımızla
Ahu Nur Gökten
Ahu Nur Gökten
Yararlı bir zirve olacağını düşünüyorum. Etkinlikte görüşmek üzere..

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor